Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
BRAWO!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gratuluję Tomku.
0
Członek wesołej ferajny obecnych władz. Nic ponadto.
0
Kolejny z wiecznych studentów, trzymający się 2,3,4 kierunków do wyborów Rektorskich liczących na posadkę.
0
Kolejny z wiecznych studentów, trzymający się 2,3,4 kierunków do wyborów Rektorskich liczących na posadkę.
Tokarski za taka kasę robił tam nie bedzie
0
Powodzenia Tomku! Ciśnij dalej!
0
W końcu w wieku prawie 30 lat coś (...) osiągnął
0
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Zobaczymy jakie bedą owoce pracy. Na dziś: powodzenia ;)
0
W końcu w wieku prawie 30 lat coś (...) osiągnął
Do 30 jeszcze 5 lat znawco życia i twórczości. Trzymamy kciuki. KK
0
Tokarski za taka kasę robił tam nie bedzie
Bo tam sie już nic nie da zrobic
0
Super wybór !!!!Gratuluję Panu Tomkowi . KUL -powinien być dumny z Pana Tomka.To ważne stanowisko. Przewodniczący Wszystkich Uniwersytetów w Polsce. Cieszymy się że człowiek z Lublina reprezentuje nas w Polsce. Znam Pana Tomka i mogę tylko powiedzieć że to dobry wybór . Gratuluję jeszcze raz.
0
Tomku tak trzymaj! Rób swoje i nie zwazaj na przeciwności.
0
Trzymamy kciuki. Dużo już osiągnąłeś ale wiemy że jeszcze dużo przed Tobą :) . Pozwodzenia. !!!!
0
Brawo Panie Tomku ! To wielki sukces zarówno dla Pana jak i dla całej społeczności akademickiej KUL !  
0
Wielkie gratulacje Panie Tomku ! Życzę samych sukcesów podczas sprawowania nowej funkcji !
0
A mówią ze po kulu kariery sie nie zrobi. Gratuluje Panu i życzę powodzenia.
0
Stary, Ty nosisz okulary? Takiego Cię nie widziałem. Chociaż teraz pewnie bym cię na ulicy nie poznał. Wszystkiego dobrego na nowej drodze. Niech sie spełniają plany z dawnych lat!
0
Swoj człowiek! Tomasz, powodzenia! Tak trzymaj! Ciśnij na Prezydenta. Gdybys startował, masz mój głos :D
0
Studentki Pana kochają!!!!!!!!!!!! <3<3<3
0
Aleś ich Pan rugnął bezlitośnie. Wyleczyłeś ich Pan z tej buty jak najlepszy doktór :D powodzenia Tokarski.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: