Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Norman Davies na UMCS

Utworzony przez Gość, 10 marca 2010 r. o 17:50 Powrót do artykułu
Obrona rozprawy doktorskiej poświęconej właśnie niemu.
A to po polskiemu napisane, to "niemu"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybitny brytyjski historyk gościł dziś na lubelskim uniwersytecie. Okazja? Obrona rozprawy doktorskiej poświęconej właśnie niemu. Co za baran to pisał?Nie pisze się poświęconej niemu tylko JEMU!!!! Do książek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest "niemo", bo Nemo to wiem. Od razu przypomina mi się historyjka o "mymłonie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alina Cała ściąga od niego czy on od Aliny Całej???????. Nasuwa mi się pewna refleksja ---pozwólmy IPN-owi pisać historię Polski a Pan Norman ?-no cóż nikt mu nie zabroni pisać ale nie popadajmy w euforię bo coraz więcej chętnych do pisania historii Polski.Pewnie o to chodzi abyśmy się nie mogli w niej połapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prof. Norman Davies jest podmiotem swych własnych prac, natomiast jego praca (tak zwany warsztat) jest przedmiotem odnośnej pracy doktorskiej. Użyte w tekście stwierdzenie mogłoby nawet sugerować przypisywanie sobie autorstwa pracy doktorskiej o nim samym przez profesora Normana Davies'a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...