Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa droga powstanie przy cmentarzu na Majdanku

Utworzony przez Woi, 16 sierpnia 2013 o 14:31 Powrót do artykułu
I niech ktoś mi powie, że w Lublinie nie wiele się buduje... Tak trzymać!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo potrzebna i oczekiwana inwestycja, która między innymi ułatwi drogę do Cmentarza wielu mieszkańcom. Gratulacje dla Władz Miasta za podjęcie wielokrotnie zgłaszanego tematu i zaproponowane sensowne rozwiązania komunikacyjne. Mam nadzieję że projekt zostanie szybko zrealizowany.
0
Bardzo potrzebna i oczekiwana inwestycja, która między innymi ułatwi drogę do Cmentarza wielu mieszkańcom. Gratulacje dla Władz Miasta za podjęcie wielokrotnie zgłaszanego tematu i zaproponowane sensowne rozwiązania komunikacyjne. Mam nadzieję że projekt zostanie szybko zrealizowany.
0
brawo to jest dobry pomysl
0
Oho, już urzędasy kadzą sobie sami (Władz Miasta)... Ja uważam że to na razie nikomu niepotrzebna inwestycja. Dojazd z Dziesiątej jest całkiem dobry przez Wyzwolenia i Wilczą. Ale kasę trzeba wyciągnąć nawet na najbardziej bezsensowną inwestycję. Może by tak wreszcie skomunikowali osiedle Botanik? albo przedłużyli Boh. Monte Cassino. To chyba dużo bardziej potzrebne niż ulica w szczerym polu??
0
Tak trzymać panowie. To przedłużenie odciąży zakorkowaną ulicę Kunickiego i wreszcie będzie dojazd na Majdanek. To dobra wiadomość dla całej dzielnicy Dziesiątej ale także dzielnicy Abramowice i wszystkich którzy mieszkają dojeżdżając Abramowicka . Brawo tak trzymać
0
Oho, już urzędasy kadzą sobie sami (Władz Miasta)... Ja uważam że to na razie nikomu niepotrzebna inwestycja. Dojazd z Dziesiątej jest całkiem dobry przez Wyzwolenia i Wilczą. Ale kasę trzeba wyciągnąć nawet na najbardziej bezsensowną inwestycję. Może by tak wreszcie skomunikowali osiedle Botanik? albo przedłużyli Boh. Monte Cassino. To chyba dużo bardziej potzrebne niż ulica w szczerym polu??       Chyba nie wiesz o czym mówisz każdy kto ma kasę ucieka na peryferie lublina i tam stawia domy a w lublinie pracuje, Więcej aut przejeżdza przez Abramowicka niż z całego Botanika wyjeżdzą i przyjeżdza. To że nie ma jeszce skrzyżowania Ducha to nie powód żeby nie robić inwestycji gdzie indziej tak potrzebnej. Na botaniku światła kierują ruchem i to ogranicza przejazd jak zrobią zelwerowicza to sytuacja się uspokoi. Można by powiedzieć po co robić ulicę zelwerowicza w szczerym polu, tylko tak baran może nyśleć  

0
Bardzo dobry pomysł tylko żeby został zrealizowany.Obawiam się że nasi radni mogą zagłosować na nie tej inwestycji bo to nie jest przedwyborczy piknik dzielnicowy.
0
Oho, już urzędasy kadzą sobie sami (Władz Miasta)... Ja uważam że to na razie nikomu niepotrzebna inwestycja. Dojazd z Dziesiątej jest całkiem dobry przez Wyzwolenia i Wilczą. Ale kasę trzeba wyciągnąć nawet na najbardziej bezsensowną inwestycję. Może by tak wreszcie skomunikowali osiedle Botanik? albo przedłużyli Boh. Monte Cassino. To chyba dużo bardziej potzrebne niż ulica w szczerym polu??
  Nie wiem, na jakiej podstawie zakwalifikowałeś mnie do "urzędasów". Jestem 64 letnim bezrobotnym, od kilku pokoleń Lublinianin, a jedyny mój kontakt z Urzędami to nie zawsze przyjemne wizyty w potocznie mówiąc Izbie Skarbowej. Napisałem "Władz Miasta" żeby dać wyraz swojej aprobaty dla ich działań, a kto i jaki pracownik ("urzędas"  wg Ciebie) ma w tym swój udział naprawdę nie ma dla mnie znaczenia. Tak więc nie osądzaj zbyt pochopnie, żebyś nie był osądzony. Nie bardzo wiesz o czym piszesz, więc zalecam wizję lokalną, wjazd i wejście na Cmentarz od ul Wyzwolenia. Wprawdzie Internet przyjmie wszystkie "mądrości", ale zalecam większą powściągliwość w ocenie komunikacyjnych problemów Lublina. Na temat osiedli powstałych na obrzeżach miasta i ich komunikacyjnych problemów możemy podyskutować na innym forum, nikt ich nie neguje. Ale nie wiem czy masz świadomość, że wiele z nich powstało "na życzenie" ich obecnych mieszkańców.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: