Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa dyrektor Chatki Żaka. Barbara Wybacz z \"Rozdroży”

Utworzony przez ravajas@wp.pl, 13 grudnia 2012 o 11:04 Powrót do artykułu
Barbara wybacz, to ta od billboardów "nie kradnę, nie zabijam, nie wierzę"? Członkini zarządu fundacji wolność od religii?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ta sama a co ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie wiem, może się tego wstydziła, bo nic nie napisali o tym w jej dossier
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W ARTYKULE JEST PODANE "DYREKTOR CHATKI ŻAKA" A NIE ZWIERZCHNIK KLERU LUB INNEJ SEKTY. TO PO CO TE WYWODY ?....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie pisałem o tytule, tylko o treści artykułu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stara dyrektor
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani Jabłońska nie podała powodu swojej rezygnacji ?szkoda.Osoba o tak szemranej moralności i tak za długo nazywała siebie animatorem kultury.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyżby wieści krążące po KUL -u na temat pani Jabłońskiej to prawda ?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie Palikota ukryci pod szyldami marginalnych grup jesienią zaleją kraj antykatolickimi billboardami Akcja, która oficjalnie ma tylko wywołać dyskusję o moralności i religijności, nie jest tak apolityczna, jak utrzymują jej organizatorzy. „Nie zabijam, nie kradnę. Nie wierzę" oraz „Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam" – takie billboardy przygotowuje Fundacja Wolność od Religii. Plakaty mają zawisnąć w Lublinie, Świebodzinie, Częstochowie, Krakowie, Warszawie, Przemyślu i Rzeszowie, Poznaniu i Katowicach. – Chcielibyśmy rozpocząć dyskusję na temat łączenia moralności z religijnością. W Polsce funkcjonuje pewien stereotyp, iż osoba niewierząca jest z punktu widzenia moralnego sytuowana niżej niż wierząca – mówi „Rz" Dorota Wójcik, prezes fundacji. Wiele wskazuje, że to akcja wymierzona w Kościół katolicki. Billboardy mają być jak najbliżej kościołów, a w Świebodzinie w pobliżu pomnika Chrystusa Króla. – Nasze państwo jest według konstytucji neutralne światopoglądowo, a w polskich przedszkolach już od trzeciego roku życia prowadzone są zajęcia z religii katolickiej. W ten sposób dyskryminowane są osoby innego wyznania i bezwyznaniowe – twierdzi Wójcik. Akcja propagowana jest m. in. na Facebooku. Organizatorzy przekonują, że wystarczy wpłacić 300 zł, by zobaczyć billboard vis-á-vis własnego okna. Jak ustaliła „Rz", za kampanią kryją się współpracownicy Janusza Palikota. – To nie nasza akcja. Prywatnie ją popieramy, ale nie możemy przypisywać sobie czegoś, czego nie organizujemy – przekonuje Andrzej Rozenek, rzecznik Klubu Ruch Palikota. Ale fakty mówią co innego. Szefowa fundacji i organizatorka akcji Dorota Wójcik jest sekretarzem oddziału Ruchu Palikota w Lublinie, była też kandydatką tej partii na posła. Z Ruchem Palikota związani są też inni założyciele powstałej w listopadzie 2011 r. fundacji: Jerzy Podgórski i Barbara Wybacz. Partnerem akcji jest zaś m.in. portal apostazja.pl prowadzony przez Jarosława Milewczyka, członka Ruchu Palikota. – Zamiar wywołania absurdalnej wojny religijnej pomiędzy wierzącymi a niewierzącymi to kolejna próba reanimacji politycznego trupa, jakim stała się partia Palikota – ocenia Tomasz Terlikowski, katolicki publicysta. Rzeczpospolita
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: