Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa fabryka butów w Lublinie. Pracowników muszą szukać na Ukrainie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 września 2016 r. o 20:59 Powrót do artykułu
Tak w Polsce nikt nie szuka pracy. Zaraz imigrantów z afryki bedą zatrudniać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo zaprowadzić Cię za rękę do siedziby firmy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam,byłam na rozmowie w sprawie pracy i oferowali mi najniższą krajową,więc nie mam pojęcia z kąd te 3000 brutto-jaja jakieś normalnie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaroszka napisał:
witam,byłam na rozmowie w sprawie pracy i oferowali mi najniższą krajową,więc nie mam pojęcia stąd te 3000 brutto-jaja jakieś normalnie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli nie dość, że przeniesli się do strefy ekonomicznej na Felnie i dostali ulgi podatkowe to jeszcze placa najniższa krajowa. wyzysk po lubelsku:] a dziennikarze jak zwykle w matrixie zarobki 3 tys brutoo. hehe.... dajcie spokoj......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest ku..wa skandal! Jak tej czopek Morawiecki. Ukraińców sobie nasprowadza i gitara. Dla kogo, ja się pytam, te fabryki i ekonomiczne strefy? A poza tym, niech oddadzą Lwów to wtedy pogadamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy polak chce zarabiać po 5 tysi m-cznie. W innych krajach można, ale w polsze niet, bo własciciel nie wyjdzie na swoje tj. nie zarobi w rok tych wymarzonych milionów na bryczki i swoje pałace... Olac sk...synów... Niech zatrudnią swoje dzieci za 1200 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaskrawy przykład anty Polskiej postawy. Zamiast podwyższyć pensje pracownikom za ciężką pracę i ew. przenieść ich do nowego zakładu. Zwolnili pracowników (144) Polskich z jednego ze swoich zakładów. A na ich miejsce szukają tanich "niewolników" którzy będą pracować za michę zupy - obecnie szukają tanich Ukraińców do pracy i tanich młodocianych uczących się za których nie trzeba odprowadzać składek!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 1355 pln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^^^no to sie wyjasnilo.... a ja zastanawiam się po co nam tacy pracodawcy, ktorzy płaca mniej niz biedronka i lidl + maja ulgi podatkowe? jaki to pozytek dla miasta i potencjalnych mieszkancow? hip hip hurra specjalna strefa ekonomiczna ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka ze wypisuja głupoty na temat zarobków. Szukają parobkow ktorzy pracują za najniższą krajowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja skladalam swoje Cv i nic oczywiscie na produkcje a chca z ukrainy sciagac bo chetnych niema w co oni graja moze licza na dotscje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W firmie warunki są kiepskie, a to co wygłaszają o zarobkach to tylko chyba kierownicy mają bo normalna załoga dostaje minimum. A tak pięknie mówili że nawet 3 tys można zarobić. Co przyjmują nowe osoby to kolejne się zwalniają. Jak chcesz stała pracę za grosze to do protektora bez problemu się dostaniesz... Ale nie licz na nic więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...