Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa fontanna na placu Litewskim robi furorę wśród mieszkańców. Terminy pokazów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2017 o 22:51 Powrót do artykułu
50 mln wpompowanych w fontanny i inne pierdoły. Teraz z pewnością w Lublinie będzie żyło się lepiej. Od razu bliżej nam do Zachodu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież podawał że podatnika remont placu kosztuje kilka mln, czyli kilka to 16 mln............ jak się pomyli to POwie prawdę.....
0
Amatorski projekt pseudo-architekta kosztował podatnika miliony. Miasto straciło jedną z ważnych ulic. Za to jest fontanna i pokazy multimedialne. Nic tylko klepać się z radości po tyłku piętami.
0
Prezentuje sie pięknie! Mieszkam na zachodzie i przyznam ze nie spotyka sie za wiele tak dobrze skrojonych przestrzeni. Bardzo mi sie podoba...
0
super, ja jestem zachwycona
0
Kozacka fontanna
0
Lublin z cuchnącej wioski zamienia się w prawdziwe nowoczesne i rozwinięte miasto
0
Każdy na swoim terenie niech se stawia co chce, ale na publicznym lepiej by było las zasadzić niż 50 mln z kieszeni podatnika. 80% Mieszkańców Lublina nawet nie będzie tamtędy przechodzić częściej niż raz na pół roku.
0
uważam że za 16 mln z kasy miasta warto było
0
Cudo...... brawo Żuczek
0
Skąd w tym pięknym mieście tylu prymitywnych beznadziejnych typów chcących chyba mieć rozpadajacy się skansen, a nie nowoczesne, zmieniające się miasto?
0
undefined napisał:
Lublin z cuchnącej wioski zamienia się w prawdziwe nowoczesne i rozwinięte miasto
 Fontanna i kawałek placu z chińskiego kamienia czyli Lublin nowoczesnym i rozwiniętym ????
0
Remont zdecydowanie na plus dla obecnie rządzącej ekipy. Taki sobie był ten stary Litewski, teraz cóż, kopara opada.
0
undefined napisał:
Każdy na swoim terenie niech se stawia co chce, ale na publicznym lepiej by było las zasadzić niż 50 mln z kieszeni podatnika. 80% Mieszkańców Lublina nawet nie będzie tamtędy przechodzić częściej niż raz na pół roku.
 Dokładnie jestem tego samego zdania, że większkość mieszkańców nie będzie nawet tamtędy przechodzić. Na początku trochę ludzi przyjdzie, zobaczy, porobi zdjęcia a potem plac będzie świecił pustkami.
0
undefined napisał:
Remont zdecydowanie na plus dla obecnie rządzącej ekipy. Taki sobie był ten stary Litewski, teraz cóż, kopara opada.
 Szału nie ma ;/
0
za czasów pis , to były inwestycje
0
Tą szklaną taflę to akurat mogli sobie darować ! Wystarczyło zrobić tablicę ze zdjęciami. Będą musieli bardzo często ją czyścić aby było coś widać . Na zdjęciach widać że nanosi się kurz, piasek oraz odchody ptaków itd.
0
Lublin potrzebuje więcej miejsc pracy, Lublin potrzebuje sprawnej komunikacji i nowych arterii. Lublin potrzebuje rozsądnych i przemyślanych inwestycji, a nie świetlistej fontanny w centrum miasta i dziesiątek bzdurnych elementów wokół niej. Trzeba włączyć myślenie.
0
Nie wiem czy wiesz ale w Lublinie bezrobocie jest na rekordowym od lat poziomie - 7%. Co do komunikacji oraz remontów i przebudowy dróg to też sporo się robi w ostatnich latach. Także nie marudź.
0
Jest pięknie :-)))
0
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: