Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa fontanna na placu Litewskim robi furorę wśród mieszkańców. Terminy pokazów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2017 r. o 22:51 Powrót do artykułu
Widać niektorzy są tak sfrustrowani tym, że miasto się rozwija, że nie mogą spać po nocach i wypisują głupoty na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest super! To miasto zyje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o promil rzetelności w postaci podania faktycznych kosztów "rewitalizacji" Pl. Litewskiego. Faktyczna kwota to 34, 48, 50, czy 68 milionów złotych?Jeżeli ktoś akceptuje sytuację, w której zmniejsza się tę kwotę dotacjami z UE, to niech razem z prezydentem miasta, który zadeklarował przyjęcie uchodźców - kwateruje ich u siebie w domu, a nie jeszcze przestrzeniach wspólnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem. Jest genialnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od razu POwiekszylo mi sie portfelu po zbudowaniu tej fontanny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla pospólstwa jest to na pewno atrakcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest pięknie:) A malkontenci niech omijają plac z daleka będzie więcej świeżego powietrza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miej pretensje do swoich chlebodawców pisiorów, że zmarnowali 8 lat. Żuk robi co może aby nadrobić stracony czas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie....jeszcze tylko posprzątać to miasto w innych okolicach, bo przyjeżdżający mówią, że u nas trochę brudno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Topola z Niemiec, niedrogo, 650 euro. Ja pi erdolę, k urwa mać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie! Super! Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
650 euro za topole z niemiec to naprawdę nie jest jakoś strasznie drogo... jak się nie zna cen roślin to może się wydawać że kupa kasy... wystarczy pojechać do kurowa i popytać ile kosztuję okazy wieloletnich drzew, idzie w tysiaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
genialnie to wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobny placyk jest w Kurowie, pow. Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej Żuka!, na zdjęciach powinno być więcej pana prezydenta Żuka: Żuk na koźle, Żuk przy fontannie, Żuk przemawia, Żuk gra w szachy, Żuk walczy ze smokiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śliczne cudeńko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 baniek za trochę płyt, kostki brukowej i kiczowate wodolejstwo. Nie jestem zwolennikiem spiskowych teorii ale to za drogo dla zadłużonego miasta. Koszty budowy trzeba sprawdzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogo ale za to porządnie. Inwestycja złapała się na dofinansowanie z UE, więc realny koszt dla miasta to raptem 14 mln czyli tyle ile kosztował remont Saskiego a skala obu inwestycji jakby trochę inna. Narzekać nie mam zamiaru, uważam, że w tym wypadku bardzo dobrze spożytkowano pieniądze podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
50 baniek za trochę płyt, kostki brukowej i kiczowate wodolejstwo. Nie jestem zwolennikiem spiskowych teorii ale to za drogo dla zadłużonego miasta. Koszty budowy trzeba sprawdzić!
 Nie dość, że głupi to jeszcze ślepy. Przejdź się po całym Litewskim(ale i po terenie za samym placem oraz obok placu), zobacz ile rzeczy wyremontowano, ile elementów małej architektury przybyło a dopiero potem pisz. Pewnie nawet tam nie byłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...