Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"kwestja"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"kwestja"?
Czego nie rozumiesz? Chodzisz do szkoły?Umiesz czytać?
0
"kwestja"?
  Przedwojenna pisownia. Sprzed reformy 1936r,
0
nie mogę przebrnąć prze którąś tam część - nawet tytułu nie pamiętam ale zdradzę Wam pewną tajemnicę - mordercą jest Wroński podstępnie morduje on tematy oczy bolą a mózg wybiera wewnętrzną emigrację przy tej literkraturze  
0
Mój móżg tez ma ochotę na wewnętrzną  
nie mogę przebrnąć prze którąś tam część - nawet tytułu nie pamiętam ale zdradzę Wam pewną tajemnicę - mordercą jest Wroński podstępnie morduje on tematy oczy bolą a mózg wybiera wewnętrzną emigrację przy tej literkraturze  
Mój mózg też ma ochotę na wewnętrzną emigrację jak czytam Twoje wpisy. Jednak na ochocie się kończy i zaczyna analizować kto Ci zrobił krzywdę w dzieciństwie, tatuś zamykał Cię w ciemnej piwnicy, mamusia przykuwała do kaloryfera itp.?   Zbliża się zima więc może łyknij sobie np. miodku pitnego (tylko nie chińskiego g...,,,,,na z Apisu), może optymistyczniej spojrzysz na otoczenie. Pomagają tez spacery po lesie lub jazda rowerem.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: