Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa linia autobusowa Chełm - Lublin - Berlin. Ile kosztują bilety?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2016 r. o 08:07 Powrót do artykułu
artykuł sponsorowany....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu dziennikarz 'bar" nie napisał ze uruchomino nowe połączenia z Chełma do Warszawy ( i z powrotem) - jest nowy przewoźnik: Tani Bus. Konkurencja dla Porębnego, bilecik normalny do Warszawy to 35 zł a nie jak w Viki 43zł. Dlaczego dziennikarz "bar" nie uwzględnia potrzeb społecznych mieszkańców Chełma i nie informuje o alternatywnym tańszym transporcie do Warszawy ? Słabe to dziennikarstwo, jakieś takie ograniczone, pisze jak widze kase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artykuł sponsorowany...." *O TO, OT,TO..........................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o uwzględnienie potrzeb społecznych mieszkańców gmin Parczew i Ostrów Lubelski.Droga wojewódzka nr.813 na odcinku Parczew-Ostrów Lubelski....sześć dużych wsi i ani jednego busa.Dla MIESZKAŃCÓW...totalna tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z prawdziwym problem tj. przewozami na trasie lublin-warszawa czy lublin-rzeszów ? Mam dość śmierdzących busów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busem to pewna smierc z czasem pracy kierowcow i predkoscia jaka jezda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPRASZAM wszystkich a szczególnie Policję i Straż Miejską na ulicę Popiełuszki w Lublinie - przy sklepie "Groszek",nieopodal szkoły,przystanku MPK i kościoła jest przez cały rok od samego rana organizowana FAN-ZONA. Codziennie trwa zabawa ze śpiewami-zwanymi przez mieszkańców okolicy "darciem mordy", i picie taniego alkoholu. Organizatorem codziennych imprez są miejscowi " bezrobotni" /od lat ci sami/. Poznasz ich po sinych nosach i bełkotliwej mowie oraz tym-że zaczępią cię słowami-"Kierowniku,daj 50 groszy". Zapraszam też członków Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych bo tutejszy sklep Groszek sprzedaje w jednej kolejce lody dzieciom i tanie wino pijanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że dziennikarz Barczyński w tym miesiącu dostanie dodatkową premię, a premię wypłaci mu Prezes Tomasz. Ciekawe jaka to stawka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa propozycja autokarowa BUSOMAT PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam czy to takim busikiem jeździmy do Berlina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILE TEN NIEDOROZWINIĘTY PISMAK OTRZYMAŁ ODSYPU OD PANA PORĘBNEGO - TA ILOŚĆ KILOMETRÓW NIE JEST DO PRZEJECHANIA PRZEZ JEDNEGO KIEROWCĘ - ZGODNIE Z PRAWEM - NIEDOROZWINIĘTY PISMAKU PODAJ NAZWISKO URZĘDNIKA, KTÓRY WYRAZIŁ ZGODĘ NA OTWORZENIE LINII BERLIN - CHEŁM - CZY FIRMA VIKI POSIADA CHOCIAŻ JEDEN AUTOBUS, KTÓRY PRZEJDZIE BADANIA TECHNICZNE W NIEMCZECH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurde busem lub busami widocznymi na zdjęciu jechać do Berlina ! O Boże !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no ludzie ne bądźcie naiwni takiego busa jak na zdjęciu nie dadzą. Ponoć na ŻUKU macie jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty tepy oszolomie. Nie wiesz że tam jeździ dwóch kierowców? Nie Jeden! wszystko jest zgodne z prawem i nie ma kombinowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Stanowczo WSZYSTKIM odradzam jazdę tymi busami szczyt chamstwa i zero odpowiedzialności za pasażerów. Firma działa od niedawna na trasie Chełm-Berlin i najwyraźniej właściciel nie zna się na wykonywanej pracy. Busy się psuja, kierowcy jeżdżą jakby wieźli worki z kartoflami, ale to jeszcze nic! To, że bus w ogóle się nie pojawił na stanowisku odjeżdżającym z Berlina to była gruba przesada... Zero jakichkolwiek informacji od kierowców (mieli mój numer) w informacji stacji PKS nikt nic nie wiedział (jak to powiedział pan z okienka to szit a nie firma). Gdy chciałam odzyskać swoje pieniądze wydane w błoto bo zostałam na dworcu w Berlinie Pan KIEROWNIK się rozłączył. Oby ta firma długo nie pociągnęła! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jeździłam jeszcze z tym przwoźnikiem, zazwyczaj jeżdżę busami z ******prestigebus.pl/ i jestem zadowolona. Wsiadam w Chełmie, wysiadam już w Belgii, nie ma zadnych opóźnień, a w busach jest czysto i przyjemnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...