Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lublin jest brzydką miejscowością.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ta firma już opracowała rozkład jazdy w Puławach. Autobusy nie odopiwadały zmianom w azotach, nie zgadzały się godziny dojzadów o szkół. Pan sobie siedzi w Redzie i obmysla plan jak spiep......linie komunikacyjne.  
0
TO ZA CO BIORĄ PIENIĄDZE TE NIEROBY Z ZTM
0
Nie mam nic do Redy, ale czemu rozkład opracowuje firma z niespełna 25-tysięcznego miasta oddalonego na dodatek ponad 600 km od Lublina. W Lublinie nie ma na tyle mądrych głów,aby mogły się tym zająć???
0
Za co biorą pieniądze urzędnicy? Na zatrudniali idiotów i teraz za każdy bzdet trzeba płacić firmom konsultingowym. Rozgonić to towarzystwo w piz.du.
0
w komentarzach jak zwykle objawiło się stado ekspertów, no i pewnie takie projekty  to oni robią na kolanach podczas wizyty w kiblu ehhhh szkoda to nawet komentować
0
Przecież te komentarze pisze jedna osoba, na kurierach i dziennikach, sam pisze post, sam sobie odpowiada. Może zwolniony, może niedoszły pracownik. Ludzie mają różne motywacje. Jakość komentarzy jest plebejska, cel: obesr.a.ć i oczernić. Wina w tym piszących redaktorów, których celem nie jest poinformowanie społeczeństwa ale jego sprowokowanie.
0
Powtórzę jeszcze raz !Bardzo dobrze, że komunikacja w Lublinie się rozwija (jestem na tak) aleSzanowny Panie Prezydencie Miasta Lublin - to już jakiś czas temu (nie szukałem kiedy to było chyba w 2011 r.) wrocławska Firma Trako wykonała (duży) projekt nowego systemu komunikacji miejskiej Lublinie i wzięła za to pewnie "jakieś" pieniądze, a teraz urzędnicy po raz drugi zlecają wykonanie tego zadania z poprzednio wykonanego projektu ? Trzeba zlecić kontrolę podległych Panu Prezydentowi urzędników z Zarządu Transportu Miejskiego w sprawie wydawania publicznych pieniędzy na projekt, który już raz został wykonany.  
0
Powtórzę jeszcze raz !Bardzo dobrze, że komunikacja w Lublinie się rozwija (jestem na tak) aleSzanowny Panie Prezydencie Miasta Lublin - to już jakiś czas temu (nie szukałem kiedy to było chyba w 2011 r.) wrocławska Firma Trako wykonała (duży) projekt nowego systemu komunikacji miejskiej Lublinie i wzięła za to pewnie "jakieś" pieniądze, a teraz urzędnicy po raz drugi zlecają wykonanie tego zadania z poprzednio wykonanego projektu ? Trzeba zlecić kontrolę podległych Panu Prezydentowi urzędników z Zarządu Transportu Miejskiego w sprawie wydawania publicznych pieniędzy na projekt, który już raz został wykonany.
  A żeby było śmieszniej ponoć podwykonawcą Trako była właśnie ta firma... z Redy.
0
***********************   CZYM   SIE   ZAJMUJE   ZTM  ? ********************************************************    Dlaczego  mamy  płacić  ponad  100 tysięcy  firmie  która  nie  zna  Lublina ? .    Za  co  biorą  pie niądze  *urzędnicy*  z  ZTM ? .     Taki  plan  śmiało  mogą  zrobić  Studenci  Politechniki   Lubels  kiej  wraz  z  konsultacją  Mieszkańców  Lublina .      Jeźeli  ZTM  nie  potrafi  takiego  planu  wyko nać  to  rozwiązać  tych  *darmozjadów*  a  MPK  napewno  sobie  z  tym  poradzi .   Znamy  prob lem ,  w  ZTM  pracują  wszystkie  znajomki  Prezydenta  Zuka  i   najgorszy  element  nieudaczni ków  Lublina .   CZAS  NA  ZMIANY  PREZYDENCIE ! .
0
****************************LUBLIN   JEST   PRZEPIEKNYM  HISTORYCZNYM   MIASTEM ******************  Problemem  jedynym  są  NIEUDACZNICY   Z   (PO)  Którzy  te  piękne  miasta  staczają   do   RUI NY  i   miliardowego  zadłuźenia (!) .    Oni  nie  patrzą  jak  Lublinowi  dopomóc  tylko  jak   na  ty ch  lubelskich  inwestycjach  zbić  kase !.    Takie  jest  zbójeckie  prawo .
0
A Krzysio póści może komunikacje do Gminy Spiczyn bo to kolega Doroty? wójciny z Charlynża
0
*********************** CZYM SIE ZAJMUJE ZTM ? ******************************************************** Dlaczego mamy płacić ponad 100 tysięcy firmie która nie zna Lublina ? . Za co biorą pie niądze *urzędnicy* z ZTM ? . Taki plan śmiało mogą zrobić Studenci Politechniki Lubels kiej wraz z konsultacją Mieszkańców Lublina . Jeźeli ZTM nie potrafi takiego planu wyko nać to rozwiązać tych *darmozjadów* a MPK napewno sobie z tym poradzi . Znamy prob lem , w ZTM pracują wszystkie znajomki Prezydenta Zuka i najgorszy element nieudaczni ków Lublina . CZAS NA ZMIANY PREZYDENCIE ! .
A ty jako kierowca mpk będziesz mógł mieć znowu w dooopie rozklad jazdy bo ńikt nie będIe cie kontrolował. Sorry wole zeby ztm trzymal nad wami bat, przynajmniej na czas dojezdzam do roboty, a kierowca nie robi mi łaski, ze mnie zabierze.
0
Jakim cudem wygrała ta firma???? Urzędnicy nie znają przepisów??? Od sierpnia 2014 obowiązuje znowelizowana ustawa o zamówieniach publicznych która mówi: - jeśli oferta jest niższa o 30% od kosztorysu inwestorskiego lub - oferta jest niższa o 30% od średniej ze złożonych ofert  PODLEGA ODRZUCENIU ZE WZGLĘDU NA RAŻĄCO NISKĄ CENĘ!!!   Ceny złożonych ofert: 145 169 199 tyś średnia 171 tyś w/g przepisów dwie najniższe oferty powinny być odrzucone!!!!  
0
Jakim cudem wygrała ta firma???? Urzędnicy nie znają przepisów??? Od sierpnia 2014 obowiązuje znowelizowana ustawa o zamówieniach publicznych która mówi: - jeśli oferta jest niższa o 30% od kosztorysu inwestorskiego lub - oferta jest niższa o 30% od średniej ze złożonych ofert  PODLEGA ODRZUCENIU ZE WZGLĘDU NA RAŻĄCO NISKĄ CENĘ!!!   Ceny złożonych ofert: 145 169 199 tyś średnia 171 tyś w/g przepisów dwie najniższe oferty powinny być odrzucone!!!!
Chyba ktoś ma problemy z matematyką.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: