Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa strona lotniska Lublin. Więcej, ładniej, międzynarodowo

Utworzony przez Hejter, 31 października 2013 o 12:43 Powrót do artykułu
"Strona jest dostępna w dodatkowych wersjach językowych: angielskim, niemieckim i ukraińskim." winno byc: "angielskiej, niemieckiej i ukrainskiej" ;)  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i klasa! ładna grafika i w końcu uporządkowana treść.   Bardzo fajna.
0
oo spoko loko ;) jaka nowoczesna. bardzo fajna 
0
Dużo lepsza niż poprzednia!
0
Extraaaaa, strona na prawdę na poziomie! prztyczek w nos wszystkim wiecznie krytykującym nasze lotnisko. dobra robota PLL :)
0
OOO wreszcie jakas strona normalna:) Podoba mi się. Ta wcześniejsza to była tragedia, dobrze, że ktoś się wreszcie tym zajął. Teraz wreszcie wszystko mozna znaleźć bez problemu. Brawo oby tak dalej
0
Mi się podoba, bardziej profesjonalna od poprzedniej, łatwiej coś znaleźć.
0
śmieszne ze jest po ukraińsku a nie ma po rosyjsku. Po rosyjsku mówi kilkaset milionów ludzi a po ukraińsku połowa ludności Ukrainy bo druga połowa mówi po rosyjsku.    
0
Dobrze otwiera się na smartfonie, plus za to
0
eeeeeeee a co to tabelke ktos wkleil? i powiedzial ze to strona looooool
0
czyzbym przegapil jakis przetarg albo konkurs bo nie widze aby gdziekolwiek prowadzone bylo jakies postepowanie konkursowe/przetargowe dot. produkcji tej strony
0
Super stronka. Szybko chodzi. Ładna graficznie. Profesjonalna.
0
a ja sie pyam gdzie kamery on line????znow badziewie
0
hehehe na mapie połączeń mamy Czechosłowację jako jedno państwo
0
Gratulacje.w końcu porządna i profesjonalna strona.
0
Jest ok.Tak trzymać!
0
...wiecej szumu wokol tego lotniska niz to cale lotnisko warte...bylem i moje wrazenia nie sa pozytywne... akurat bylem w niedziele po zmienie czasu poznym popoludniem i widze zegar nie przestawiony...badz co badz w takim miejscu to wielka gafa...parking dosc ze drogi to jeszcze nieoswietlony...moze i latarnie sa ale nie swiecily...
0
po wyborze języka na j. polski pojawia się strona z napisem "Welcome to nginx"  ocb?
0
stronę już macie, jeszcze fajnie jakby samoloty jakieś się na lotnisku pojawiły, bo jedno dwa lądowania dziennie srednio to jakaś żenada totalna jest. Najpierw plany mieliscie zeby przez rok 350 tys. pasazerow obsluzyc, potem zmieniliście to na 200 tys jak zobaczyliscie ze nie ma najmniejszych szans i nawet tego nie zrobicie
0
czy stokrotka nadal sponsoruje tasme bagazowa????????????   ale obiciach...... 
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: