Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa uliczka na Czubach. Mniej krążenia po osiedlu

Utworzony przez ps, 16 stycznia 2015 o 15:22 Powrót do artykułu
droga tylko i wylącznie dla nowobogackich z blokow wiśniowego sadu. Dlaczego ma to budowac miasto, jak deweloper stawial bloki to nie bylo wiadomo  ze tam nie ma dojazdu?? A teraz budowa na koszt mieszkańcow? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
po co to komu, co to zmieni? Nic. Potrzebne są nowe nawierzchnie i parkingi !!, np. przy wąwozie na Różanej.
0
Ci nowobogaccy płacą większe podatki niż ty, bo kto normalny ma czas o tej porze pisać takie głupoty jak twoje. A jak płacą to im się należy, a ty patrz sobie na nich i gnij z zazdrości.
0
Tam trzeba wybudować drogę rowerwą a nie jakąś ulicę dla prominenta.
0
Mam nadzieję że droga bedzie przebiegac również od strony warzywniaka przy ul. Dziewanny przy tym klepisku , o którym pan dziennikarz pisze, bo tylko wtedy udrożni się ruch w tym miejscu. Lata walki o drożnośc Dziewanny i połaczenie tego bzdurnego osiedla Wisniowy Sad mam nadzieje przyniosą wreszcie pozytywny skutek.
0
Mam nadzieję że droga bedzie przebiegac również od strony warzywniaka przy ul. Dziewanny przy tym klepisku , o którym pan dziennikarz pisze, bo tylko wtedy udrożni się ruch w tym miejscu. Lata walki o drożnośc Dziewanny i połaczenie tego bzdurnego osiedla Wisniowy Sad mam nadzieje przyniosą wreszcie pozytywny skutek.
Protestuję, bo nie chcę żeby jeździli mi pod oknami.
0
Protestuję, bo nie chcę żeby jeździli mi pod oknami.
okna sobie zamuruj
0
Wszystko pięknie tylko nikt nie wziął pod uwagę, że ul. Różana jest tak wąska, że dwa samochody się nie miną (wzdłuż całej Różanej parkują samochody). Więc w godzinach szczytu już jest problem z przejazdem. Zamiast udrożnienia będzie haos i nerwy. Rozsądniej było zacząć od przebudowy i poszerzenia ul. Różanej tak żeby mogła przejąć nowy ruch i dopiero później przejazdu do Dziewanny.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: