Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
może jakieś usługi, biznes nieco większy niż fryzjer bo to tylko noclegownia się robi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wybudują - jak "Perły Kaliny" ni w p.... ni w oko, jeszcze przestrzeń rekreacyjną zniszczą.
0
trzeba tu ochronić widok na sylwetę Starego Miasta - hahahahahahahaha COZL
0
Zastanawia mnie jak jest granica wciskania ciemnoty ludowi?? Co ma w lublinie plan zagospodarowania do ładu przestrzennego , ludzie co wy wygadujecie. Jaki widok chroniony na starówkę. Gdzie byli architekci jak powstawal COZL?? Co to za określanie wysokości budynków?? Kpina. Chyba zedyna zasata to kto da więcej w lapę ten zbuduje wyżej. A co z podwójnymi planami zabudowy na bazylianówce ? cicho jakoś , ład przestrzenny zajebi..y. ŻENADA
0
Uchwalanie planów zagospodarowania to najbardziej korupcjogenna działalność we wpółczesnych samorządów.
0
  To najwyższy budynek, na który skłonni są pozwolić miejscy planiści. Tłumaczą, że trzeba tu ochronić widok na sylwetę Starego Miasta.
To się uśmiałem czytając :D przy COZL im sylwetka Starego Miasta nie przeszkadzała.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: