Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe apartamenty w centrum Lublina. Będzie też remont ulicy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lipca 2017 r. o 20:16 Powrót do artykułu
Nawet fajnie wyglada. Ale za 8200_9000 to ja mam wawie, tez blisko centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjęciach w projekcie zawsze super wygląda.Dużo zieleni, place zabaw, duże parkingi. Póżniej okazuje się że inaczej niż w projekcie.Brak przestrzeni, okno w okno,parking mały a plac zabaw na jedną huśtawkę i ławkę tj. np. osiedla wzdłuż Jana Pawła bliżej al.Kraśnickiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto by chciał mieszkać w Lublinie? zacznijmy może od tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na mieszkanie+ w Lublinie nie ma miejsca? Biedne Lubelaki muszOm do Świdnika emigrować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w takym "apartamentowcu" może zamieszkać dajmy na to pracujące małżeństwo om przypuśćmy kierowca w MPK po technikum samochodowym, ona kasjerka w Biedronce po liceum czy to będą same mieszkanie dla "elyty"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bulionerzy jednak istnieją. Także w Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary mojego znajomego jest portierem w takim apartamentowcu w Warszawie. Oczywiście do wszystkich sie ładnie uśmiecha, ale sobie w głębi duszy myśli. Jak ja was k..wa nienawidzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za myślenie mu nie płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czy w takym "apartamentowcu" może zamieszkać dajmy na to pracujące małżeństwo om przypuśćmy kierowca w MPK po technikum samochodowym, ona kasjerka w Biedronce po liceum czy to będą same mieszkanie dla "elyty"???
 Nikt mu nie broni. Tylko trzeba kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czy w takym "apartamentowcu" może zamieszkać dajmy na to pracujące małżeństwo om przypuśćmy kierowca w MPK po technikum samochodowym, ona kasjerka w Biedronce po liceum czy to będą same mieszkanie dla "elyty"???
 ból dupki i zazdrość, że ktoś ma, a Ty nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak bed and breakfast lublin to polecam ******kamienicamuzykow.pl/en, mają świetne ceny i blisko centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...