Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PO czym będą jeżdzić autobusy, PO obwodnicy Żuka?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wybierzcie Solaris - często się palą - będzie jazda
0
Unieważnią przetarg tuż po tym jak dyrektor z cichego konkursu pan Pudło przejdzie do MPWiKu ew. do LPECU. W końcu jest specjalistą z wykształcenia od kanalizacji, a nie komunikacji. A taki przetarg ogłoszony przed wyborami dobrze wygląda i ci co mieli wygrać wygrali. Teraz czas na roszady na stanowiskach.
0
oldi napisał:
PO czym będą jeżdzić autobusy, PO obwodnicy Żuka?
ciekawe co zuk ma wspolnego idio.. z obwodnica ,to przeciez nie dzialka miasta
0
Dopiero dwa komentarze a już się płakać chce.Ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie,myślenie nie boli !!!
0
a może by tak MAN? bo te 3 firmy nie są jedyne a ostatnia kojarzy mi się z badziewiem z pks'u
0
autosany są składane głównie z podzespołów zagranicznych producentów a ich cena jest sporo niższa od mercedesów czy manów, natomiast jakosciowo im nie ustępują. A tak po za tym, na nocne linie po Lublinie powinny jeździć małe autobusy jak autosan sancity 9, a nie olbrzymie paliwożercze autobusy wożące powietrze. Ponadto, tureckie mercedesy są bardzo drogie a z dachu leje się woda, ponoć psuje się elektronika przeciera podłoga i niemiłosiernie skrzypi zawieszenie. Trzymam kciuki za autosana i solarisa
0
www.autosan.pl
0
Janusz napisał:
Unieważnią przetarg tuż po tym jak dyrektor z cichego konkursu pan Pudło przejdzie do MPWiKu ew. do LPECU. W końcu jest specjalistą z wykształcenia od kanalizacji, a nie komunikacji. A taki przetarg ogłoszony przed wyborami dobrze wygląda i ci co mieli wygrać wygrali. Teraz czas na roszady na stanowiskach.
widać, że jesteś biedakiem fiansowym lub umysłowym
0
Mysle ze Mercedes bylby najlepszy, sam mam takie auto z konkursu Milioneria
0
golibroda z abramowic napisał:
autosany są składane głównie z podzespołów zagranicznych producentów a ich cena jest sporo niższa od mercedesów czy manów, natomiast jakosciowo im nie ustępują. A tak po za tym, na nocne linie po Lublinie powinny jeździć małe autobusy jak autosan sancity 9, a nie olbrzymie paliwożercze autobusy wożące powietrze. Ponadto, tureckie mercedesy są bardzo drogie a z dachu leje się woda, ponoć psuje się elektronika przeciera podłoga i niemiłosiernie skrzypi zawieszenie. Trzymam kciuki za autosana i solarisa
te małe na N1 i N2 jak najbardziej.. ale to co się dzieje w autobusach linii N3
0
adrianeck napisał:
te małe na N1 i N2 jak najbardziej.. ale to co się dzieje w autobusach linii N3
hm, zjadło mi posta. cd. to co się dzieje w N3 w kierunku roztocza? ciezko jest o miejsce nawet stojące
0
http://wachock.info/wp-admin/post.php?action=edit&post=1112 - ciekawe, że jakieś tam Starachowice płaciło, za mercedesa conecto po 729313 zł netto za sztukę. Przetarg był bardzo korzystny dla MZK. Za taki sam autobus MPK w Lublinie zapłaciło po przetargu na 20 autobusów po 820 429 zł netto.(w poprzednim przetargu) taka informację znalazłem w sieci. 10 nowych conecto własnie dojechało do pipidówy w kieleckiem. to o co tu chodzi?
0
przetarg napisał:
http://wachock.info/wp-admin/post.php?action=edit&post=1112 - ciekawe, że jakieś tam Starachowice płaciło, za mercedesa conecto po 729313 zł netto za sztukę. Przetarg był bardzo korzystny dla MZK. Za taki sam autobus MPK w Lublinie zapłaciło po przetargu na 20 autobusów po 820 429 zł netto.(w poprzednim przetargu) taka informację znalazłem w sieci. 10 nowych conecto własnie dojechało do pipidówy w kieleckiem. to o co tu chodzi?
http://wachock.info/2010/12/22/1112/ prawidłowy link
0
To, że autobus ma taką samą nazwę nic nie znaczy... Mogły mieć inne wyposażenie, silnik, skrzynię biegów a nawet długość!
0
Guzik sie znacie. Wygra mercedes i tak ma być.
0
Po co Lublinowi autobusy skoro lada chwila 35 km trakcji trolejbusowej oplecie cały Lublin?
0
Zamiast autobusów z silnikami EURO 5 Lublin bedzie zastawiony tysiacami słupów trakcyjnych.
0
Przecież i tak ten przetarg był pod publikę przedwyborczą...
0
Każdy aby nie solaris nie wiem dla kogo oni produkują te autobusiki chyba dzieci do 13 roku życia
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: