Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe autobusy znowu nie dojechały do Lublina

Utworzony przez Kali, 9 października 2012 r. o 11:44 Powrót do artykułu
Buahaha tak im naliczą ossetki jak za poprzednie buble... Do Wałbrzycha takie same autobusy trafiły z 3 miesięcznym opóźnieniem. Autosan to niestety dziadostwo i aby rozwiązali tą umowę, acz biorąc pod uwagę dziwne zaanagażowanie poprzedniego v-ce prezesa mpk a obecnie v-ce prezydenta wydaje mi się iż kary zostaną zmiecione pod dywan, jak to miało miejsce z poprzednimi 53 sztukami ayrobu autobusowopodobnego by autosan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażka!. Trzeba było olać tę firmę i kupić sprawdzone autobusy Solaris, Mercedes itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście Mercedes lepszy tylko ktokolwiek z was wie że Autosan wsłpracuje z Mercedesem. Najlepiej kupowac z zagranicy a później marudzić że nie ma w polsce przemysłu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te Autosany to porażka. I chodzi mi wyłącznie o komort jazdy pasażera. Jest naprawdę mało miejsca na nogi dla pasażera, są one poprostu bardzo niewygodne. Nie wiem skąd ten wybór. A i podobno są bardzo ale to bardzo awaryjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miki napisał:
A i podobno są bardzo ale to bardzo awaryjne.
Podobno to chłop w szpitalu na oko umarł... Codziennie jeżdżą po mieście na liniach, a awarie zdarzają się tak samo jak innym autobusom. Fakt, na początku miały bolączki i często żaden z nich nie przejeżdżał nawet jednej zmiany, ale po poprawkach śmigają i mają się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawać te autosany ! przynajmniej będzie co robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red napisał:
Trzeba było olać tę firmę i kupić sprawdzone autobusy Solaris, Mercedes itp. [/quote] Ciekawe, bo jak zamawiano pierwsze autobusy tego producenta to były tak wszędzie wychwalane... [quote name='miki' timestamp='1349779172' post='682273'] Te Autosany to porażka. I chodzi mi wyłącznie o komort jazdy pasażera. Jest naprawdę mało miejsca na nogi dla pasażera, są one poprostu bardzo niewygodne.
Dokładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red napisał:
porażka!. Trzeba było olać tę firmę i kupić sprawdzone autobusy Solaris, Mercedes itp.
hahaha. Solaris wysłał wczoraj na odbiór 2 auta do warszawy, jeden po drodze miał awarię silnika i stanął a drugi się zapalił. Sprawdzone to są w nich jedynie awarie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...