Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe Autosany nie dotrą dziś do Lublina

Utworzony przez maverick, 15 lipca 2011 r. o 17:00 Powrót do artykułu
i tego się należało spodziewać. tymczasem zamówione mercedesy citaro już są doposażane w Polsce, a tym czasem po wynalazkach z Sanoka "ani widu, ani słychu"- tak to już jest jak się podpisuje umowę na wynalazek z XIX-to wieczna manufakturką a nie z poważnym producentem. nota bene dla owej manufakturki było to podobno "prestiżowe" zlecenie otwierające drzwi do "lepszego świata"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tego się należało spodziewać. tymczasem zamówione mercedesy citaro już są doposażane w Polsce, a tym czasem po wynalazkach z Sanoka "ani widu, ani słychu"- tak to już jest jak się podpisuje umowę na wynalazek z XIX-to wieczna manufakturką a nie z poważnym producentem. nota bene dla owej manufakturki było to podobno "prestiżowe" zlecenie otwierające drzwi do "lepszego świata"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mercedesy są pod Warszawą i jeszcze daleko im do Lublina. Autosany są gotowe, przyjadą w poniedziałek. Ot straszne opóźnienie... Wg mnie nie powinni ich zawracać, usterka wyświetlacza jest na tyle błacha, że śmiało można naprawić ją na miejscu, u zamawiającego (ale może były blisko fabryki i prościej było zawrócić).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN TO ZADUPIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wg mnie nie powinni ich zawracać, usterka wyświetlacza jest na tyle błacha, że śmiało można naprawić ją na miejscu, u zamawiającego (ale może były blisko fabryki i prościej było zawrócić).
Za dostarczenie wadliwego płaciliby 10000 dziennie za sztukę, za samo spóźnienie tylko 1300zł zł dziennie więc jednak opłacało się wracać do Sanoka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chociaz w polsce skladaja i polska firma !!jakie by niebyły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk napisał:
LUBLIN TO ZADUPIE
1) pochwal się żuczku z jakiej miejscowości pohodzisz. 2) czytając żuczku twoje wpisy mniemam, że nie posiadasz nawet 1/4 mózgu i inteligencji małego chrząszcza, 3) więc jak nie masz nic do powiedzenia to domknij zgryz bo ci rozum przecieka. Odnośnie autobusów Autosans to szkoda, a tak liczyłem na Polską Firmę. Dalej mam nadzieję, że Autosan zwiększy produkcję i będzie otrzymywał zamówienia. Czyli, że Pan Zasada i obecny dyrektor Autosana nie doprowadzą tej Polskiej Firmy do upadłości (żeby dalej promować Mercedesa).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autosan nie chce współpracować gospodarczo z Lubliniem ale dyrektor zaopatrzenia "nie ma czasu" bo ciągle jest zwykle zajęty. Ciekawe czym? Bo bez tego zamówienia fabryka w Sanoku miałaby duży problem. Trochę pozamawiały gminy podkarpackie z funduszy na mniejsze pojazdy mniejsze. To LUBLIN realizuje referncyjne zamówienie i daje pracę fabryce w Sanoku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Kraśnika ale również uważam że Lublin to zadupie... I wcale nie oznacza to że mam 1/4 mózgu itd. jak jeden z internatów sugeruje po prostu tak uważam, chociaż Kraśnik też niczym nie błyszczy jak większość miejscowości na wschodzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dżinston napisał:
Jestem z Kraśnika ale również uważam że Lublin to zadupie... I wcale nie oznacza to że mam 1/4 mózgu itd. jak jeden z internatów sugeruje po prostu tak uważam, chociaż Kraśnik też niczym nie błyszczy jak większość miejscowości na wschodzie..
Kraśnik do dopiero zadek! Super te soliny xD byłem widziałem ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dżinston napisał:
Jestem z Kraśnika ale również uważam że Lublin to zadupie... I wcale nie oznacza to że mam 1/4 mózgu itd. jak jeden z internatów sugeruje po prostu tak uważam, chociaż Kraśnik też niczym nie błyszczy jak większość miejscowości na wschodzie..
Ty masz zaduoie mentalne w glowie.Jednoi z najpiekniejszych maist w PL, z zabytkami wysokiej klasy, masa iprez to nie zadupie.Co innego Krasnik.Poza jednym ciekawym kosciolem nie z aiwele tam czegokolwiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...