Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe Autosany nie dotrą dziś do Lublina

Utworzony przez maverick, 15 lipca 2011 o 17:00 Powrót do artykułu
i tego się należało spodziewać. tymczasem zamówione mercedesy citaro już są doposażane w Polsce, a tym czasem po wynalazkach z Sanoka "ani widu, ani słychu"- tak to już jest jak się podpisuje umowę na wynalazek z XIX-to wieczna manufakturką a nie z poważnym producentem. nota bene dla owej manufakturki było to podobno "prestiżowe" zlecenie otwierające drzwi do "lepszego świata"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i tego się należało spodziewać. tymczasem zamówione mercedesy citaro już są doposażane w Polsce, a tym czasem po wynalazkach z Sanoka "ani widu, ani słychu"- tak to już jest jak się podpisuje umowę na wynalazek z XIX-to wieczna manufakturką a nie z poważnym producentem. nota bene dla owej manufakturki było to podobno "prestiżowe" zlecenie otwierające drzwi do "lepszego świata"
0
Mercedesy są pod Warszawą i jeszcze daleko im do Lublina. Autosany są gotowe, przyjadą w poniedziałek. Ot straszne opóźnienie... Wg mnie nie powinni ich zawracać, usterka wyświetlacza jest na tyle błacha, że śmiało można naprawić ją na miejscu, u zamawiającego (ale może były blisko fabryki i prościej było zawrócić).
0
LUBLIN TO ZADUPIE
0
Gość napisał:
Wg mnie nie powinni ich zawracać, usterka wyświetlacza jest na tyle błacha, że śmiało można naprawić ją na miejscu, u zamawiającego (ale może były blisko fabryki i prościej było zawrócić).
Za dostarczenie wadliwego płaciliby 10000 dziennie za sztukę, za samo spóźnienie tylko 1300zł zł dziennie więc jednak opłacało się wracać do Sanoka.
0
chociaz w polsce skladaja i polska firma !!jakie by niebyły
0
żuk napisał:
LUBLIN TO ZADUPIE
1) pochwal się żuczku z jakiej miejscowości pohodzisz. 2) czytając żuczku twoje wpisy mniemam, że nie posiadasz nawet 1/4 mózgu i inteligencji małego chrząszcza, 3) więc jak nie masz nic do powiedzenia to domknij zgryz bo ci rozum przecieka. Odnośnie autobusów Autosans to szkoda, a tak liczyłem na Polską Firmę. Dalej mam nadzieję, że Autosan zwiększy produkcję i będzie otrzymywał zamówienia. Czyli, że Pan Zasada i obecny dyrektor Autosana nie doprowadzą tej Polskiej Firmy do upadłości (żeby dalej promować Mercedesa).
0
Autosan nie chce współpracować gospodarczo z Lubliniem ale dyrektor zaopatrzenia "nie ma czasu" bo ciągle jest zwykle zajęty. Ciekawe czym? Bo bez tego zamówienia fabryka w Sanoku miałaby duży problem. Trochę pozamawiały gminy podkarpackie z funduszy na mniejsze pojazdy mniejsze. To LUBLIN realizuje referncyjne zamówienie i daje pracę fabryce w Sanoku!
0
Jestem z Kraśnika ale również uważam że Lublin to zadupie... I wcale nie oznacza to że mam 1/4 mózgu itd. jak jeden z internatów sugeruje po prostu tak uważam, chociaż Kraśnik też niczym nie błyszczy jak większość miejscowości na wschodzie..
0
dżinston napisał:
Jestem z Kraśnika ale również uważam że Lublin to zadupie... I wcale nie oznacza to że mam 1/4 mózgu itd. jak jeden z internatów sugeruje po prostu tak uważam, chociaż Kraśnik też niczym nie błyszczy jak większość miejscowości na wschodzie..
Kraśnik do dopiero zadek! Super te soliny xD byłem widziałem ;]
0
dżinston napisał:
Ty masz zaduoie mentalne w glowie.Jednoi z najpiekniejszych maist w PL, z zabytkami wysokiej klasy, masa iprez to nie zadupie.Co innego Krasnik.Poza jednym ciekawym kosciolem nie z aiwele tam czegokolwiek
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: