Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W trakcie takich przeróbek chodników 2/3 szerokości przeznacza się dla rowerów, 1/3 dla pieszych. Na Al. Andersa, przy Koryznowej na Kalinowszczyźnie jesienią po części dla pieszych nie da się przejść, szczególnie gdy zalega gruba warstwa liści, których tygodniami nikt nie sprząta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Flita można dostać, nie każdego da się przerobić na rowerzystę,a pieszy traktowany jak zło konieczne. Porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ano tak to jest u nas z tymi chodnikami i ścieżkami rowerowymi,przykład Lwowska na wyskości dawego pomnika Bieruta,ścieżke rowerową która sie łączy z tą na kalinowszczyżnie zrobil ale już chodnika już nie wyremontowali.A wogóle była ku temu okazja kiedy trzy lata temu była remontowana Lwowska i można było przy okazji zrobić chodniki,ale wybrano wersje oszczędnościową i chodników w tym miejscu nienaprawiono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko niech pani Małgorzata niema pretensji że rowerzysta potrąci ją czy jej dziecko a czy jak jezdnia jest równa a chodnik garbaty to chodzimy ulicą dla samochodów .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprostu mamy dziadowskie społeczeństwo z zarobkami 1200 netto,to i ludzi niestać na to żeby chodzić na koncerty,bo cena biletów wcale nie była wygórowana.Taka sama sytuacja była z koncertem Perfectu który był reklamowany gdzieś około miesiąca wcześniej,i liczba ludzi na koncercie była podobna.Bo tak naprawde jak ludzie nie mają pieniędzy i mają wybór kupić chleb i coś do chleba,czy pójść na koncert to tak naprawde nie mają żadnego wyboru i zawsze wybiorą tą pierwszą opcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym mieć takie problemy jak Ci ludzie :] niektórzy to chyba duzo wolnego czasu mają :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprostu mamy dziadowskie społeczeństwo z zarobkami 1200 netto,to i ludzi niestać na to żeby chodzić na koncerty,bo cena biletów wcale nie była wygórowana.Taka sama sytuacja była z koncertem Perfectu który był reklamowany gdzieś około miesiąca wcześniej,i liczba ludzi na koncercie była podobna.Bo tak naprawde jak ludzie nie mają pieniędzy i mają wybór kupić chleb i coś do chleba,czy pójść na koncert to tak naprawde nie mają żadnego wyboru i zawsze wybiorą tą pierwszą opcje.
To oczwiście pomyłka z mojej strony,bo ten wpis powinien być pod artykułem o koncercie na Arenie Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszytko ok. Mamy nowe ścieżki, tylko dlaczego kosztem chodników, które zostały zwężone i zniszczone przy okazji budowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie, ścieżki rowerowe najważniejsze, ale wczoraj popatrzyłam na nasze miasto i stwierdziłam, że w tym mieście nie działają żadne służby porządkowe, śmieci walają się na przystankach, na starówce syf totalny, wstyd z gośćmi wyjść do miasta, plastikowe butelki walają się po ulicach, coś strasznego....ale ścieżki priorytet... posprzątajcie to miasto i pilnujcie żeby było czysto bo naprawdę nieźle się w niedzielę wstydziłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie! Jakość wykonania tych dróg dla rowerów jest tak niska, że niedługo i na nich pojawią się dziury i zapadliska. Widać to już na tych wybudowanych w zeszłym roku (np. wzdłuż Unii Lubelskiej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoli trzeba zacząć zwalczać rowerzystów. Koszty są ogromne tych ścieżek, a oni i tak jadą po drodze. Dochodzi do coraz większej ilości wypadków. Każdy rowerzysta musi mieć: kask, lusterka, apteczkę, ubezpieczenie komunikacyjne oraz prawo jazdy lub kartę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwalczaj to ty siebie emerycie. Jestem rowerzystą, mam rower zawsze w idealnym stanie, kask, zawsze jeżdżę dróżką. Za drogie to jest utrzymanie starców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - miasto rowerów :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pookazuje jak głupia jest obecna polityka miasta. Powinno się zmienić lokalne władze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...