Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe cuda Polski z woj. lubelskiego? Można głosować na dwa miejsca

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2017 o 21:49 Powrót do artykułu
Roztocze to najpiękniejsze miejsce na świecie. Tylko tu odbywam urlop i mogę odpocząć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak już wiesz, 500+ dla prawie 4 milionów POLSKICH DZIECI, z których bardzo dużo, po raz pierwszy, zobaczyła może, góry lub mazury, a rodzice kupili im rzeczy w "normalnym" sklepie, a nie w lumpeksie. 2/ podniesienie najniższej emerytury z 750 zł (sic!!) do 1 000 zł. 3/ podniesienie minimalnej płacy z 1 850 zł do 2 000 zł 4/ podniesienie minimalnej stawki godzinowej z 3 - 3,50zł na rękę (TAK, TAK!!) do 13 zł brutto. 5/ program Mieszkanie + 6/ uszczelnienie ściągalności vatu i ukrócenie nielegalnego obrotu paliwami. Starczy ? Wiem, ze nie ! Bo dzisiejszej opozycji nic nie przekona! Będą jątrzyć, demonstrować, siać zamęt i liczyć na ofiary śmiertelne, by wrócić do władzy. ALE PO CO ? PRZECIEŻ NIE MAJĄ NIC (!) DO ZAOFEROWANIA NARODOWI POLSKIEMU. POKAZALI TO PRZEZ 8, ZMARNOWANYCH DLA POLSKI I POLAKÓW
0
Czas więc zagłosowac na CSK, godni są tego tytułu. Mam póki co bardzo oryginalne i miłe przeżycia z tej świątyni kultury. Na szczycie głowa odpada, i toczy się schodkami z wrażenia. Moc, jest Moc!
0
Co do najpièkniejszego miejsca to wielka... przesada.Urlop to siè spèdza,a nie odbywa
0
Faktycznie CSK to cudo. Powiem więcej , to cudak. Może w tym metoda jest , kiedy ktoś ma taki gest.
0
Myślałem, że to jakiś pohitlerowski bunkier na zdjęciu, a okazuje się, że to cud Polski...
0
Lublinem rządzi grupa nowobogackich prostaków, którzy za grosz nie mają poczucia jakiejkolwiek estetyki a swoje "gusta" sprzedają mieszkańcom jako wysublimowane. Naoglądali się tacy betonu w PGRach i teraz budują tagie pegieerowskie obory w centrum miasta. to im chyba dzieciństwo przypomina. Inaczej tego zalewu betonowego wyjaśnić nie umiem.
0
CSK nie rzuca na kolana, beton i trochę nieporządkowanej przestrzeni na dachu! Duzo bardzie podoba mi się budynek obok. Przeszklony z pięknym tarasem i widokiem na Lublin.
0
cuda? hahahaha cały Lublin to same cuda
0
Niezly macie tu polew.
0
cudem jest to że w końcu skończyli toto budować!
0
Cud to, ze ludzie jeszcze kaczorow w pisdu nie pogonili.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: