Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe drzewa na pl. Litewskim do wymiany?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 sierpnia 2017 r. o 08:00 Powrót do artykułu
Bywa, stąd taka a nie inna cena za drzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk pozostawi po sobie betonową pustynię ubogaconą islamistami, których zamierza ściągnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to płatny pisowski troll zostawia po sobie jedynie smród w komentarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby nie Żuk to nie byłoby ani remontu Litewskiego ani wielu innych remontów w mieście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny bubel na wizytówce Żuka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasztanowce.....szrotówek juz zaciera łapki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki fatalny jest trawnik koło politologii, przejście w kierunku Staszica, same chwasty i ziemia. Budimex za takie pieniądze powinien zapewnić trawę z rolki a nie kiepskiej jakosci mieszankę traw z marketu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk - likwidator lubelskiej cukrowni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewo to żywy organizm, a nie jakaś kostka brukowa. Po posadzeniu potrzebuje przynajmniej 2 lata żeby się zaaklimatyzować w nowych warunkach siedliskowych. W warunkach miejskich zwykle potrzebuje jeszcze więcej czasu. Gubi liście bo jest w stresie, może ma za sucho, może za mokro. Albo uschnie albo w cudowny sposób odżyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelską cukrownię to zlikwidował PiS a nie żaden Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie żaden bubel, tylko powolna aklimatyzacja drzew. "Ten typ tak ma" i nic się nie poradzi. Jedno drzewo się przyjmie, inne nie i nie ma w tym nic dziwnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewo to nie pomniczek smoleński, że postawisz i będzie stać 100 lat. Przyjmą się kasztanowce - będzie super, nie przyjmą - trudno, wykonawca wymieni na nowe a my będziemy trzymać kciuki, żeby tym razem się udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRZEWA SADZIMY JESIENIĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj w Lublinie, przeszedłem przez ten wasz Platz Literwski i widziałem, jak wsiury łażą na boso po fontannach. U nas w Berlinie byłoby to nie do pomyślenia. Nie ta kultura. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam jestem dumna z nowego wyglądu placu Litewskiego. Najbardziej cieszy, że wymierające centrum ożyło i znowu pojawili się w nim ludzie. O to chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe wykonanie jest do d... po zimie zobaczymy co z tego zostanie. Jednak zostawcie biednego zaszczutego Krzyśka, to że drzewa usychają lub nie chcą rosnąć to już nie jego kompetencje. Chcieli dobrze a wszyło jak zwykle...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten plac to porazka, wystarczylo zmodernizowac alejki, wymienic fontanne i zostawic stare drzewa. bubel, nagrzewajacy sie w lecie do zaru a w zimie zapewne bedzie lodowisko. beton za taka forse.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Berliner napisał:
Byłem wczoraj w Lublinie, przeszedłem przez ten wasz Platz Literwski i widziałem, jak wsiury łażą na boso po fontannach. U nas w Berlinie byłoby to nie do pomyślenia. Nie ta kultura.
 no u was w berlinie to dopiero kultura, widzialem jak uchodzcy nie tylko wlazili to fontanny ale tez zalatwiali tam swoje potrzeby. masz racje u was to dopiero kultura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ten plac to porazka, wystarczylo zmodernizowac alejki, wymienic fontanne i zostawic stare drzewa. bubel, nagrzewajacy sie w lecie do zaru a w zimie zapewne bedzie lodowisko. beton za taka forse.
 porażka to twój wpis, ludziom sie podoba i chętnie przychodzą na wyremontowany plac, a dla ciebie dobra rada - nie przychodź, ulżysz nie tylko sobie ale i innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast wybudować podziemny parking pod Placem Litewskim, który jest niezbędny do jakiegokolwiek funkcjonowania Śródmieścia to zmarnowano ponad 80 milionów na tandetnie wykonane sadzawki. Ta "inwestycja" nie jest powodem do chwały zarówno dla inwestora (Gminy Lublin) jak i dla wykonawcy, któremu bardzo mocno zepsuła opinię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...