Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe fotoradary (a przynajmniej maszty) ! :(

Utworzony przez Harcerz, 23 czerwca 2009 o 23:16
Witam, jako że dziś miałem trochę jeżdżenia po lublinie odkryłem kilka niespodzianek jakie przygotował nam kierowcom nasz kochany ratusz. Nowe maszty na fotoradary !!! Pierwsze dwa odkryłem jadąc Unii Lubelskiej (są po obu stronach). Kolejny ustawiony jest na Nadbystrzyckiej i łapie jadących ku JP2. Zadzwoniłem do znajomego pochwalić się odkryciem i dowiedziałem się że maszcik stoi też na Kalinie przy "pikolo" osobiście nie wiem gdzie to ale ponoć jest. A wracając 30 min temu z miasta zobaczyłem kolejną zmorę na Kunickiego. Jest on jakieś 500 metrów od skrzyżowania z Zemborzycką w stronę Abramowic. Patrzy na jadących od strony Lublina. Życzę wszystkim unikania tego badziewia. Kosztuje ponoć ok 150 tyś taki jeden to ciekaw jestem ile wydali na to. Może warto by wyremontować jakąś drogę albo zrobić kładkę dla pieszych za to a nie coraz to zwalniać ruch w Lublinie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NA ZĘBOŻYCKIEJ I KOLO MŁYNU KRAUZEGO JESZCZE STOI
0
Na Diamentowej przy gazowni też postawili.
0
Załamka, ustawili też na Romera i na Krochmalnej!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: