Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
CZY KTOKOLWIEK ROZUMIE TEN BEŁKOT, CZY ZAMIAST GŁUPIEGO BEŁKOTU MOŻEMY OTRZYMAĆ KONKRETNE DANE ILU STUDENTÓW WYPRODUKUJĄ UCZELNIE, A NA ILU JEST ZAPOTRZEBOWANIE. PRODUKCJA BEZROBOTNYCH TO NAJWIĘKSZY SUKCES NASZEGO SZKOLNICTWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wyższe uczelnie sięgają poziomu szkół zawodowych z lat 70-tych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest mój komentarz dodany wczoraj wieczorem????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natalia w Brooklynie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Społeczeństwo informacyjne" - ni pies, ni wydra. Nie pomogą szczere chęci, z umcs-u bicza nie ukręcisz. Dziadostwo dziadostwem pogania, reszta to oszukiwanie i ogłupianie naiwnych, że cokolwiek z tego będą mieć na rynku pracy. Ot takie studiowanie dla studiowania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyłam studia w Lublinie - 5 zmarnowanych lat, a później bezrobocie i poczucie, że zostałam oszukana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sądzicie o inżynieri biomedycznej na politechnice? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje urochomić następujące kierunki na studiach I stopinia inzynier murarz, inżynier stolarz, inżynier operator walca drogowego, inżynier piekarz. A co tam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje urochomić następujące kierunki na studiach I stopinia inzynier murarz, inżynier stolarz, inżynier operator walca drogowego, inżynier piekarz. A co tam...
Dokładnie !!! Po tych tzw. studiach niemal wszyscy ( bo ci z układami to nie) trafią na pola , do opieki nad dziećmi czy...staruszkami ....a ci z większym szczęściem do niekomplikowanych prac budowlanych. Tylko dziewczyny zostaną profesorami stawiania masztów ...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwie nowe kierunki to np  Studia z komunikacji w mediach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...