Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe kierunki studiów na lubelskich uczelniach. Np. o zarządzaniu parafią

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lipca 2017 o 15:41 Powrót do artykułu
Taki kierunek to Sylwek może kończyć :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Juz niedługo potrzebni będą specjaliści ds. wygaszania parafii.
0
o kulwa ale kierunek !zawsze widziałem potencjał w tej uczelni,własnie sie objawieł hehe
0
KUL co kilka lat otwiera nowe kierunki a pozniej je zamyka... to zarzadzanie parafia zamkna po kilku latach podobnie jak inne dziwolagi, pamietam 10 lat temu mieli kierunek " nauki o rodzinie" na wydz. teologii- czyli takie niewiadomo co- troche psychologii, troche padogogiki, troche teologii , absolwenentki albo wyszły BOGATO za maz albo pojechaly na zmywak bo  nawet nie byly katechetkami , kierunek po prau latach zamkneli:) bezpiecznestwo narodowe kolejny dziwolog, pracowalem przez moment w call centerw lublinie z abolwentami tego kierunku- powiedzili wprost- pracy po tym szajsie nie ma:)lPO RETORYCE STOSOWANEJ I SOCJOLOGIACH tez ludzie podaja majtki w sklpeach albo sa zmywaku jelsi nie maja zanjomosci  dajcei spokoj z tym KUL-em, polowa kierunkow z tej uczelni to strata czasu o ile nie macie znajomosci - albo idzcie na pozadnej studia na pozadnej uczelni albo wybierzcie kierunki IT a jak jestescie mnie zdolni lepiej zainwestowac w kurs fryzjerski albo zrobic licencje spawacza, hydraulika lub uczysc sie jezykow i zostac stewardessa po co wam te badziewne studia. STRATA CZASU !
0
Perspektywiczny kierunek... zwłaszcza dla paneniek... no, chyba, że proboszczunio gustuje w chłopczykach...
0
KUL LEPIEJ NIECH OTWORZY KIERUNEK -BADANIA PSYCHIATRYCZNE KSIĘŻY- ORAZ LECZENIE DEWIANTÓW.JESTEM ZA LIKWIDACJĄ KONKORDATU.KOŚCIÓŁ KATOLICKI W POLSCE TO PATOLOGIA BUDŻETU NARODOWEGO.
0
zarządzanie to nauka ? dobre :)
0
Kolejne tworki, gównokierunki "naukowe". Wywalić wszystkie te pseudo-uczelnie (przetrzymalnie pociotek) z centrum miasta! !!
0
niezły ubaw,lekarzu lecz sie sam.KUL niech nauczy sie sam zarzadzać sobą bo wszystkie rzeczy ,które były dobre sie rozwaliło.
0
Chyba popuściłem gów.em !!!!!
0
ile mielibyśmy powołań gdyby każdego alumna poddać sterylizacji ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: