Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to jakiś żart? lokale usługowe? przy takich cenach wcentrum niestety utrzymają się banki, restauracje sprzedające tanie żarcie, sieci jubilerskie, pseudo ekskluzywne sklepy, inne siecwki, które niekiedy koszty odbiją w innym miejscu...ktoś jest samobójcą - wpisać w nazwę lokal w centrum lublina znk - ktoś pewnie zrobi konkurencję bankowi lub knajpie poniżej...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
hmm... zdjęcie przy artykule super [:
0
Robić jakiekolwiek zakupy w Śródmieściu to praktycznie frajerstwo. Tylko BIEDRONKA na ul. Wieniawskiej, dwa ciuchlandy obok niej i tania księgarnia na Krakowskim Przedmieściu. Reszta zakupów to porażka dla kieszeni. Dymają was cwaniakowate ciołki, które żenią chińskie szmaty za ciężkie pieniądze oraz syfiaste knajpy.
0
Mam nadzieje ze jutro "Dziennik Wschodni" zamiesci informacje o firmach ktore wynajey lokale i w jakich lokalizacjach. Jestem bardzo zainteresowany ta informacja. Z gory dziekuje.
0
Z lokalami na Wyżynnej można zrobić wszystko, oprócz tego co powiedział szanowny pan urzędnik, a powód jest dość błahy: tuż obok powstała Stokrotka...
0
Myślę, że w dobie marketów i wielkich centrów handlowych, braku parkingów oraz to, że handel przeniósł się na obrzeża miasta, najlepiej te lokale przeznaczyć na mieszkania pod wynajem lub jako komunalne.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: