Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe lokale na sklepy i biura do wynajęcia w Lublinie (lista)

Utworzony przez Dorota, 23 października 2013 o 21:11 Powrót do artykułu
nie róbcie na Świętoduskiej 18 po Hance następnego banku bo na Krakowskim Przedmieściu jest ich za dużo przez co miasto opustoszało i zrobiło się pusto w tej części miasta a kiedyś było takie pełne życia a teraz nie ma po co tu przychodzić
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ma chętnych na lokale po AmberGold? Firmy boją się fatalnego odium, które ciąży na wszystkim związanym z AG? Oj przecież to takie wschodnie gusła ...
0
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki!   Wystarczy wejść na tą stronę: http://tinyurl.com/GPStelefon  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć.    Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne (może być trochę zamazane).   
0
  Nowoczesna technika satelitarnego naciągania naiwnych już w zasięgu ręki!   Wystarczy wejść na tą stronę: http://tinyurl.com/  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć.    Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne (może być trochę zamazane).   
  uważajcie na naciągaczy przeróżnych   "Podając swój numer telefonu w naszym serwisie zapisujesz się do SUBSKRYPCJI w której będziesz otrzymywał linki do PLIKÓW MP3 każda odebrana wiadomosć to koszt : 4,92 PLN BRUTTO"
0
Chyba wariat to wynajmie, wszystko przeniosło sie do galerii, ktore same ledwo ciągną. Juz dawno powinni zaorać ten Lublin.
0
Taka jest prawda,że coraz trudniej się utrzymać na rynku polskim przedsiębiorcom.Czynsz to największy koszt prowadzenia działalności.I tu nie ma się z czego cieszyć,że są nowe lokale bo to niejednokrotnie tragedie ludzkie się za tym kryją. 
0
W dzisiejszych,jakże przecież trudnych czasach prowadzenie jakiegokolwiek małego interresu nie opłaca się.Nie ma co nawet próbować bo z góry jest to skazane na niepowodzenie.
0
Czynsz, składka ZUS, co roku   wyzsza, energia elektryczna, opłata za cieplo i wode, to sa ogromne koszty, czasami jeszcze ochrona, wiec na to wszystko trudno zarobic, bardzo trudno, tylko szara sstrefa  jakos  wychodzi, sklepy internetowe,  uczciwy nie ma racji bytu.
0
Lubiłam robić zakupy w sklepie "Hanka" przy ul. Świętoduskiej. Kupowałam tam od wielu lat, jeszcze w PRL-u. Smutno mi..... coś się skończyło..... teraz tylko banki i pizzernie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: