Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to ci z Eurolotu są zadowoleni? Lata po 20 osób, wypełnienie 1/4 samolotu i to im się opłaca? Zobaczymy co pozostawią z tych połączeń na sezon zimowy. Ryanair przy obłożeniu 90 % zrezygnował definitywnie z lotów do Dublina, więc chyba tak dobrze nie jest na tym lotnisku jak próbuje się to przedstawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ciągle brakuje połączeń z Chorwacją w sezonie. Mówi się, że wyjeżdża co roku bardzo wielu Polaków, a ciągle ten kierunek nie jest obsługiwany. Jedyny jest chyba Eurolot, ale jako monopolista ma wysokie ceny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dublin i liverpool dalej w odstawce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a, gdzie jest polaczenie z Edynburgiem??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ciągle brakuje połączeń z Chorwacją w sezonie. Mówi się, że wyjeżdża co roku bardzo wielu Polaków, a ciągle ten kierunek nie jest obsługiwany. Jedyny jest chyba Eurolot, ale jako monopolista ma wysokie ceny. 
   
a dublin i liverpool dalej w odstawce
   
a, gdzie jest polaczenie z Edynburgiem??!!
  Ludzie spróbujcie lotów z Lufthansą przez Frankfurt. Ceny niektórych lotów z przesiadką we Frankfurcie są tańsze niż bezpośrednie.  Wystarczy tylko poszukać odpowiednich terminów i cen na stronie www Lufthansy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie spróbujcie lotów z Lufthansą przez Frankfurt. Ceny niektórych lotów z przesiadką we Frankfurcie są tańsze niż bezpośrednie.  Wystarczy tylko poszukać odpowiednich terminów i cen na stronie www Lufthansy
zaraz mnie trafi znowu pojawił się doradca kochający przesiadki, dlaczego na innych lotniskach maja bezpośrednie połączenia a tu nie, tam otwierają nowe kierunki, mają nowych przewoźników, a nie mówią żeby sobie latać z przesiadkami Lufthansa, sam se lataj z przesiadkami do Dublina czy Liverpoolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma lotow z Lublina do Edynburga?????cala Polonia w Edynburgu na nie czeka!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciagle czekamy na polaczenie Lublin- Edinburgh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie połączenie Lublin - Edinburgh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin-Liverpool,badz Lublin-Manchester:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mozna prosic o polaczenie Edinburgh Lublin..czekamy juz od tego momentu jak otworzyliscie lotnisko w Lublinie..i dalej nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczyna się rozwijać i generować pasażerów nie tylko na "tradycyjnych” kierunkach dla naszych rodaków w Wielkiej Brytanii czy Norwegii, ale także na trasach dalekodystansowych – przez lotnisko we Frankfurcie. Haha to nie wiedziałem, ze frankfurt nad menem jest dalej niż londyn czy oslo. Kto to pisał. a przydałoby się połączenie z południem anglii jeszcze np. bourmouth bo tam lot jest tylko z wrocławia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co odnosnie wznowienia Lublin-Dublin? Sa szanse?:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liverpool albo Manchester!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczyna się rozwijać i generować pasażerów nie tylko na "tradycyjnych” kierunkach dla naszych rodaków w Wielkiej Brytanii czy Norwegii, ale także na trasach dalekodystansowych – przez lotnisko we Frankfurcie. Haha to nie wiedziałem, ze frankfurt nad menem jest dalej niż londyn czy oslo. Kto to pisał. a przydałoby się połączenie z południem anglii jeszcze np. bourmouth bo tam lot jest tylko z wrocławia.
Naucz się czytać ze zrozumieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ciągle czekam na połączenie z Holandią.Co prawda mogę przez Frankfurt,ale zawsze to bez przesiadki bardziej zachęca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edinburgh :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby powstalo bezposrednie polaczenie z Edynburgiem to dopiero by bylo duzo pasazerow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brussel charleroi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz mnie trafi znowu pojawił się doradca kochający przesiadki, dlaczego na innych lotniskach maja bezpośrednie połączenia a tu nie, tam otwierają nowe kierunki, mają nowych przewoźników, a nie mówią żeby sobie latać z przesiadkami Lufthansa, sam se lataj z przesiadkami do Dublina czy Liverpoolu.
Jak dla mnie to możesz nawet latać z Modlina za 1 PLN dziadoskim RYANAIR. Każdy ma prawo wyboru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...