Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uwielbiam Outlet Center Lublin, jeszcze nie było takiej sytuacji, żebym wyszła stamtąd bez torby nowych ubrań :D:D:D:D:D a jak są Babskie Czwartki to już w ogóle odlot, ostatnio miałam darmowy manicure:D:D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to samo :D zawsze coś kupię, już się ze mnie wszyscy w domu śmieją, że ich puszczę z torbami, choć przecież kupuję po okazyjnych cenach, heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja żona jak się dorwie do tego sklepu to.... Tragarzem jestem, wyjścia nie mam. No ale jeśli kobitki mają potem pięknie wyglądać to jestem jak najbardziej za! Kupujcie zatem. W końcu faktycznie po promocyjnych cenach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha, no nic nie poradzi się :D Tak działa ten sklep :D Kończy się zakupoholizmem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...