Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe miasto w centrum Lublina

Utworzony przez prestige, 16 stycznia 2008 r. o 01:10 Powrót do artykułu
Prestiż????? Z całą sympatią dla Bronowic nawet ich mieszkańcy uważają je za zad...e, a i w zęby można tu dostać. To dzielnica wciąż rozerwana między slumsami starych Bronowic, wieżowcami "cyganówki" i słynnym rondem dla ilości tutejszych skinów nazywanym przez nich "Hitlerplaz". Powstanie kolejna odrutowana enklawa, niepasująca nijak to skądinąd ponurego otoczenia, co znamy choćby z okolic Nowego Światu i paru innych plomb w dawnych dzielnicach robotniczych. Ani to ładne, ani atrakcyjne. Ale kryptosponsorowany artykulik zawsze można machnąć, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włosi już u nas buduję halę sportową przy Różanej na Czubach. Trwa to już 10 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że władze architektoniczne miasta przy wydawaniu warunków zadbają aby pod wszystkimi nowo powstałymi budynkami były wykonane parkingi.Konfiguracja terenu i wyjazd przez ul.Wrońską pozwala żeby to było nawet w dwóch poziomach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam lubię bronowice sama tam też mieszkam i nie narzekam;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt bronowice maja kiepska reputację, ale sa dzielnice z gorsza renomą jak Tatary. no fakt na bronowicach niedawno okradli mi auto, ale mogli to zrobic i gdzie indziej, To co jezeli nie budować nowych bloków w takich miejscach to ta dzielnica zostanie i nadal bedzie miala taka renomę. Chodzi o to aby coś się działo w dzielnicy, aby było widać ze żyje a nie była uwazana za dzielnice emerytów. Fakt mieszkam w jednej z takich plomb jak to okreslono, osiedlo grodzonych i nie przeszkadza mi to ze mieszkam na bronowicach, a dostać w m.....e mozna i na krakowskim i to z większym prawdopodobieństwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe centrum miasta hahahhahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkałem na Bronxie pół roku, chodziłem po osiedlach o różnych porach dnia i nocy i co? i nic! widywałem krzątające się grupki małolatów (jak wszędzie) a poza tym spokój. znacznie bardziej niebezpiecznie jest na LSM, czy Widoku. naprawdę nie wiem, skąd Bronki mają taką opinię. to tylko stereotypy. poza tym dojazd do miasta jest stamdąd doskonały, jest świetny targ, gdzie można tanio kupić prawie wszystko. wg mnie jest to jedna z lepszych dzielnic Lublina, w jakiej można tanio kupić mieszkanie i dobrze żyć. przydały by się jedynie parkingi, bo czasem włączają się nocą alarmy w samochodach stojących pod blokami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ktoś by uporządkował ul. Dolnej Panny Marii ? to jest centrum a wstyd tamtędy przejść - rudery, śmiecie , chwasty, totalny bałagan. Może tam wybudować kilka nowych budynków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]Ciekawe czy inwestor (dość znany na rynku europejskim) zachowa się na poziomie i nawiąże nazwą osiedla lub architekturą budynków do przepięknej historii tego miejsca i następne pokolenia będą wiedziała ze to tu przed wojną znajdowało się LOTNSKO LUBLIN oraz jedna z większych w Europie i największe w Polsce zakłady produkujące SAMOLOTY Słynne PLAGE i Leśkiewicz. Zresztą szczątki hangarów na samoloty znajdują się opodal do dni dzisiejszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...