Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuję ZAPIANOWAĆ tekst natychmiast! Czyżby nie był on przykładem rzetelnego dziennikarstwa? Za jedyne 19,90......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmowy pobyt?? To ciekawe kogo oni znajdą chętnego do pracy bez wynagrodzenia? Albo niech się wreszcie nauczą, że coś za co bezpośrednio się nie płaci jest BEZPŁATNE, a nie DARMOWE! Ponadto za te "darmowe" 5 godzin dziennie rodzice płacą w podatkach. Zresztą nie tylko rodzice: ci, którzy nie mają dzieci też. Jak zawsze w socjalizmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pierwsze zajęcia z dziećmi odbędą się tu POD ZA NIECO PONAD MIESIĄC" i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy bedzie cos wiadomo na temat kadry??złożyłam cv i czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre pytanie co z kadrą? Ja też złożyłam cv i cisza . Nic na ten temat nie ma .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do kadry to się nie dowiemy, bo etaty są już dawno obsadzone, jeszcze przed informacją o przynoszenie cv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy może ktoś wie coś na temat otwarcia przedszkola. Podobno jak w listopadzie ruszy to będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od połowy pazdziernika bedzie juz otwarte. w przedszkolu jest wywieszona informacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no doczekaliśmy sie otwarcia tylko koszty przerażające jak dla przedszkole państwowe. W moim przypadku dziecko będzie chodziło na 4 godziny dziennie więc stawka wyniesie 6 zł *23 dni=138 zł ciekawie się robi jak doliczymy catering 9 zł *23 dni=207 więc razem za pełny miesiąc 345 zł plus oczywiście obowiązkowa rytmika za ok 20 zł czyli cały koszt 365 zł. Najciekwsze jest to, że od nowego roku podobno stawka za wyżywienia ma wzrosnąć do 11 zł więc koszt miesięczny to 411 zł. Ciekawe na jakiej zasadzie był przetarg 2 miesiące po 9 zł a potem zwiększymy do 11 zł. SUPER!!!! Przyznam, że przedskzolu prywatnym płaciłam za pełny miesiąc 499 zł, gdzie dzicko miało wszyskie zajęcia dodatkowe: angielski, tańce, itp. Szczerze jestem załamana i czuje się trochę oszukana. Nie po to rezygnowaliśmy z przedszkola prywtnego, żeby w państwowym płacić te same pieniądze. Po prostu ludzi na to nie stać!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedszkole jest piekne,owszem. Ale piękne kafelki, nowe zabawki i zapach nowości to nie wszystko. w przedszkolu panuje ogólne przerażenie, dzieci są wystraszone. 'żelazna ręka' jest dobra w wojsku ale nie w przedszkolu. szczerze odradzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...