Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oferta dla frajerów !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A W ŚWIDNIKU CENA ZJECHAŁA O 1000zł/m2 http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100825/SWIDN... WSZYSTKIE TE CENY W LUBLINIE TO JAKIŚ ŻART, pozostałość po BOOMIE K-R-E-D-Y-T-O-W-Y-M MEDIANA WYNAGRODZENIA W LUBLINIE TO 2800brutto - i taka cena powinna być za 1m2. KUPUJĄC W TYCH CENACH PRZEPŁACAMY od 500 do 1000zł/m2 W DODATKU LUBELSKA LISTA PŁAC, MÓWI SAMA ZA SIEBIE, ILE m2 mieszkania można mieć za 1pensję - ten stosunek nie może być taki!!!, a lawinowego wzrostu płac raczej nie ma się co spodziewać... KOSZT WYPRODUKOWANIA 1m2 KWADRATOWEGO W PRZECIĘTNYM BLOKU w Lublinie to MAX 2200zł/m2 do tego kilka procent grunt przypadający na ten 1m2 i kilka procent inne koszty - RESZTA TO TYLKO MARŻA!!! POCZYTAJCIE SOBIE RAPORT NBP o NIERUCHOMOŚCIACH (TAM NIE MA ŚCIEMY JAK W MEDIACH, GDZIE CYTOWANI SĄ POŚREDNICY W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI) http://poteflon.pl/mieszkania/ - poczytajcie sobie o strukturze ceny!!!
0
Parodia ludzie . Buduje właśnie domek 136 m kwadratowych . Kosztwało mnie to do tej pory 120 000 przykryty dachówką z oknami woda dzwi itp. Jeszcze jakieś drugie 100 i mam gdzie mieszkać . Po prostym przeliczeniu wyszło mi za tyle w Lublinie 612 000 zł. Za tyle kasy to postawie wille pod miastem i wole dojeżdżać całe życie te 10-12 km niż płacić za frajer .
0
masterkartofel napisał:
Parodia ludzie . Buduje właśnie domek 136 m kwadratowych . Kosztwało mnie to do tej pory 120 000 przykryty dachówką z oknami woda dzwi itp. Jeszcze jakieś drugie 100 i mam gdzie mieszkać . Po prostym przeliczeniu wyszło mi za tyle w Lublinie 612 000 zł. Za tyle kasy to postawie wille pod miastem i wole dojeżdżać całe życie te 10-12 km niż płacić za frajer .
te 10-12 do do granic miasta chyba, a działkę kupiłeś? czy dostałeś w spadku? ile czasu budujesz? jak policzysz koszty dojazdu wszystkich członków rodziny przez cały czas (lata) pracy to wątpię żebyś wyszedł tak bardzo na plus, i pamiętajmy że domek jest lux tylko trzeba potem chodzić wkoło niego
0
W artykule pominięto spółdzielnie mieszkaniowe, które również budują w Lublinie. Ceny w mieszkań w spółdzielniach są przeciętnie 1000 zł za metr niższe niż u deweloperów. Osiedle Jantar w Lublinie
0
Mieszkam po sasiedzku Miasteczka Vikana, w pierwszym bloku oddanym juz do uzytku caly zeszly tydzien kuli dach, widac woda sie lala ludziom do mieszkan, ech tak to jest jak szybko. Interbud tez widze szybko buduje i po lepkach bedzie jakosc made in Turkey bo wiekszosc roboli z Turcji jest bo nikt z Interbudem z LBN nie chce wspolpracowac bo Motacz j kielbasoproducent Jaworski jak ma okazje nie zaplacic to nigdy nie zaplaci....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: