Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To całe jedno wielkie G.Ó.W.N.O. z tych Opli, gdy ci co nagminnie i najwięcej przekraczają prędkość i przepisy mają immunitet, którym może każdego PAŁE na ulicy po pysku wystrzelać lub z roboty zwolnić !! jedna wielka ściema i bucówa, z tych co mają najwięcej kasy że już nogami do szafy upychają nie ściągną ani grosza,i mogą ich w d.u.p.ę.całować bu.ha.haha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buehehe niech kupią nawet 1000 nieoznakowanych i 2000 radarów, ja już jeżdżę przepisowo i na mnie nie zarobią 50 km/h to ustawiam na tempomacie 55 km/h i jade przez miasto, mogą na mnie trąbić, mrugać światłami nie przyśpiesze, jakby tak każdy jeździł to by zbankrutowali po roku czy dwóch i można by zacząć jeździć normalnie, 40 % ograniczeń prędkości jest ok, pozostałe 60 % też - pod warunkiem że na drodze jest zamieć, mgła i trudne warunki drogowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bandyci z moich podatkow kupuja drogie samochody zeby mnie sledzic po ulicach i wystawic mandat. Trzeba byc porszywcem zeby pracowac w policji.CHWDP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca bombowca napisał:
`W tym dzikim kraju mandaty są dla tych co na bezrobociu,lub pracują za 1200 miesięcznie,tych czerwonych sQrwysynów co mają immunitety i od 25,000-150,000 patoli na miesiąc, to nie dotyczy, to nie ich kraj, nie są patriotami i nie płacą, ich to nie dotyczy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...