Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A i tak wyjdzie z tego gender...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe obserwacje. Nikomu normalnemu nie przyszłoby do głowy coś tak nieprawdopodobnego :-). Tym bardziej jest to zastanawiające, że przecież w naturze rośliny mają mało okazji (chyba to mało powiedziane) do podobnych "zachowań" w pewnym sensie...seksualnych. Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toż to zboczenie a co na to teologia moralna i prawo naturalne.Największa wyjdzie klapa jak Panu KUl każe zapłacić za publikacje artykułu,bo sam pewnie nie ma kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-dv-, A może jednak teologia moralna i prawo naturalne nie mają do tego - nic, po prostu? Jeśli ktoś jest przeciwny klonowaniu ludzi - to czy od razu musi być przeciwnikiem rozmnażania truskawek albo łączenia zrazu z podkładką?   Ja rozumiem ten żart z płaceniem przez KUL..., ale czy naprawdę myślisz, że za publikację w nature trzeba płacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi odkrycie... Mój dziadek ponad 50 lat temu szczepił na gruszkach śliwki, dzięki czemu nowe wyhodowane owoce były bardziej smaczne i trwalsze - takie śliwki z posmakiem gruszki. Ludzie to od dawna robią i z roślinami i np. z rasami psów (obecne rasy psów są wynikiem właśnie takich wcześniejszych połączeń). A tu niby taka nowość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to ingerencja w prawa boskie, sprzeciwienie się bogu i inne dyrdymały, ale jak robi to kulowiec to jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~żenua~ albo ~dv~, jak wolisz,   możesz wyjaśnić i uzasadnić tę swoją tezę? Bo na razie w Twoich wypowiedziach widzę tylko przejawy niechęci do instytucji. Widzisz jakiś konflikt na gruncie teologii? Czy tylko masz masz kłopot ze swoim wyobrażeniem? Może czas pozbyć się przesądów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla naukowców z KUL. Za każdym razem kiedy czytam taki artykuł cieszę się, że jestem absolwentem tej uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-dv-, A może jednak teologia moralna i prawo naturalne nie mają do tego - nic, po prostu? Jeśli ktoś jest przeciwny klonowaniu ludzi - to czy od razu musi być przeciwnikiem rozmnażania truskawek albo łączenia zrazu z podkładką?   Ja rozumiem ten żart z płaceniem przez KUL..., ale czy naprawdę myślisz, że za publikację w nature trzeba płacić?
Trzeba placic, a zaplacil za to Max Planck, a nie KUL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...