Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nowe połączenia krajowe na dalsze dystanse z lubelskiego lotniska - a gdie połączenia na najdalsze dystanse do S zczecina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moim przypadku lotnisko bez Frankfurtu jest bezużyteczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wniosek Pani /Stenia/ . Pominięcie w rozważaniach Szczecina uznaję jako popmyłkę. Wiele osób rezygnuje z wyjazdu nad polskie morze z uwagi na odległość ze wschodnich miast i wielogodzinnną jazdę pociągem. Połączenie ze Szczecinem i dalej pociągiem lub innym środkiem lokomocji otwiera dla mieszkańców naszgo regionu okno nad morze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy pojawią się jakieś loty do Holandii???? Tyle rodaków z naszego regionu przebywa tutaj, i coraz więcej przyjeżdża tu ludzi z Lubelszczyzny, Brytyjski rynek pracy już dawno jest nasycony, a Holenderski przyjmuje każdą ilość rąk do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraków zdecydowanie za blisko, zamiast tego proponowałbym Szczecin tak jak ktoś wyżej wspominał. Jeżeli chodzi o Niemcy to Frankfurt. Lotnisko z którego dolecimy wszędzie, wiele możliwości przesiadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goraco polecamy MEDIOLAN!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRISTOL, oczywiście Bristol City należy brać pod rozwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie! Gdzie Szczecin. Jeżdżę kilka razy do roku po 10 godz. Tak liczyłam, że w końcu będę mogła polecieć po prostu.. a Tu....... JA CHCĘ SZCZECIN!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
W moim przypadku lotnisko bez Frankfurtu jest bezużyteczne
Podobnie jak Franfurt bez lotniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego Lublin jest dużo droższy od Modlina ???????!!!! ja do liverpoolu lecę z modlina 4 x taniej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie po jakiego czorta poznan jak lepiej szczecin w lecie niz tluc sie 15godz pociagiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim Gdańsk , Szczecin i dopiero Kraków, Wrocław - jesli chodzi o Polskę . W Europie to bezapelacyjnie Frankfurt - to taka brama na Świat. Fajnie jakby był Paryż , Rzym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Poznań powinien być łaczą nas targi i miasto które warto odwiedzić tak jak Lublin jak najbardziej natomiast Szczecin Latem ,to dlaczego nie Bydgoszcz tak jak niektórzy sugerują .Głównym decydentem muszą być pasrzerowie i odległości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DoModlina jest taniej po trzeba pół polksi do niego jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to Szczecin leży nad morzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Szczecina tylko latem ( Świnoujscie,Międzyzdroje,Kamień i inne ) ale w pozostałe miesiące brak uzasadnienia biznesowo/studenckiego. Co innego Poznań,Gdańsk, Wrocław i Krakówlub Katowice !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to Szczecin leży nad morzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym chciał do Eindhoven poleciec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puste gadanie, koncert życzeń. W artykule są opisane marzenia władz a nie żadne zapowiedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jakiś Dortmund, Dussledorf, Hanower, Osnabruck, Kolonia??? Coś w tamtym kierunku??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...