Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe połączenie z lotniska Lublin. Polecimy do Barcelony

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 sierpnia 2016 r. o 11:24 Powrót do artykułu
Porównajcie sobie ceny na wyloty z Warszawy( z międzylądowaniem w Lublinie). Kilkadziesiąt złotych taniej. Gdzie sens. Gdzie logika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do końca marca? hmm w zimie to mało kto wy***y na weekend ale wiosna/lato?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście proszę doliczać ok 22 godzin opóźnienia przy każdym wylocie - to standard dla tej linii lotniczej - nie polecam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 199 zł? Szkoda że nie podaje się rzeczywistych cen co byłoby ułatwieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Porównajcie sobie ceny na wyloty z Warszawy( z międzylądowaniem w Lublinie). Kilkadziesiąt złotych taniej. Gdzie sens. Gdzie logika.
a do warszawy sie teleportujesz za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a do Paryża kiedy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojazd do warszawy, parking samochodowy, czas. Rozumiem, że Polacy nauczyli się na wszystkim oszczędzać i za złotówkę są w stanie wydrapać komuś oczy. Ale gdzie tu logika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest drożej bo lotnisko jest obok Barcelony , skąd za 1 euro komunikacją miejską dojedziesz do piazza Espana. Barcelona jest najdroższym miastem w którym byłem więc jak ktoś mówi ,że bilet z Warszawy jest tańszy to niech wybiera inny kierunek. Chyba ,ze mu potem będzie też szkoda 13 euro na Sagradę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Barcelona to moje marzenie. Najczęściej latam z Modlina, ale ta Barcelona bardzo mnie kusi! Na razie tylko raz skorzystałam z naszego lotniska, ogromna wygoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilet na 16 lutego do Barcelony : 91 euro (niewazne czy z WAW czy LUZ). Powrót 23 lutego: 71 euro do WAW ( z międzylądowaniem w Warszawie) 91 euro do LUZ. Pytanie - czy mając TYLKO podręczny mogę wysiąść w Lublinie mając bilet (tańszy o 20 euro) do WAW? Ostatecznie drzwi będą otwarte, samolot będzie wypuszczał pasażerów - czy ktoś będzie sprawdzał bilety przy WYSIADANIU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zmieni to faktu,że lotnisko nie osiągnie rentownej obsługi pasażerów rocznie tj.350000 jak to głosił największy oszust z PO,dzięki ktoremu zmieniono plan zagospodarowania przestrzennego z Niedżwiady na Świdnik i wycięto 140 ha lasu. Za ten przekręt powinien on zaliczyć przynajmniej 3 lata za kratami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a bedzie mozna z warszawy do lublina jak nie bedzie 100% pasazerow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha dobry dowcip z tym nowym kursem, mają fantazję i to ułańską. Mało opóźnień widać mieli do tej pory, mus dołożyć kolejne. Lepiej niech się wezmą za rozpatrywanie reklamacji pasażerów, ja poczekam jeszcze tydzień i złożę na nich skargę do ULC. NIE dość że na lotnisku spędziłam dwa razy po 8 godzin w oczekiwaniu na opóźniony lot to jeszcze rozpieprzyli mi bagaż. A teraz muszę czekać aż się łachy ze small ustosunkują do reklamacji, tyle że ja im nie odpuszczę. Także jak ktoś lubi przesiadywanie na lotniskach bez celu to polecam lot ze Small Planet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe połączenia= nowe opóźnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie kupujcie biletów to jakaś komedía. Ceny z warszawy dużo tańsze niż z Lublina a i napewno będą opóźnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieśzne ceny, np z LUZ do BCN w dn. 29.12 powrót 5.01 878zl!! a z WAW w tym samym czasie 528zl czyli az 350zl róznicy!!! Do WAW polskiBus za 10zl w obie strony!! to wychodzi,że z WAW mam jeden bilet gratis!! i jak tu latać z LUZ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina!!! Loty z Warszawy są dużo tańsze niż z Lublina. Zachęcam do bojkotu tego połączenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tam zobaczy w tej Barcelonie? Moim zdaniem nie warto jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne ceny, np. z LUZ do BCN w dn. 29.12 powrót 5.01 878zl!! a z WAW w tym samym czasie 528zl czyli az 350zl róznicy!!! Do WAW polskiBus za 10zl w obie strony!! to wychodzi,że z WAW mam jeden bilet gratis!! i jak tu latać z LUZ?? Dodam jeszcze, że z LUZ do BCN na piechotę bilet wyniesie 0 zł czyli 878 zł zostaje w kieszeni. Jak tu latać z LUZ czy WAW?? Na piechotę 878zł zostaje w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet słynna Barcelona,naszej Avii nie pokona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...