Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozmawiać można, ale czy coś z tego wyjdzie - czas pokaże.   Ale ujawnianie tego w prasie jest kompletnie bez sensu i pokazuje brak profesjonalizmu zarówno władz Lublina jak i gazety. :(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rozmawiać można, ale czy coś z tego wyjdzie - czas pokaże.   Ale ujawnianie tego w prasie jest kompletnie bez sensu i pokazuje brak profesjonalizmu zarówno władz Lublina jak i gazety. :(
Przecież to nie idzie o loty, a propagandę.   Sprawdź, co powoduje większe straty spółki zarządzającej tym cywilnym portem lotniczym - dzień bez lotów czy dzień z lotami?
0
matko!!! przecież jak nie będą rozmawiać, negocjować, to pies z kulawą nogą nie zawita do Świdnika! wszystkie dotychczasowe połączenia to efekt jakiś rozmów! więcej optymizmu a nie z marszu" rozmawiać można ale czy coś wyjdzie". jakaś tzw masakra z takim podejściem 
0
jeszcze trochę i lotnisko Lublin podzieli los lotniska w Radomiu - polecam ich stronę na fb W związku z protestami obrońców toru lublin - proponuję zacząć zagospodarowywać lotnisko dla motocyklistów i samochodziarzy - duża płyta już jest.
0
Oj chciałby Radom mieć choć w połowie takie "problemy" jak Lublin :)
0
Czy Wizzair i inni będą zadowoleni z faktu ujawniania informacji na temat negocjacji w prasie, na pewno nie. Dziennik na pewno nie pomógł w ten sposób.  
0
Znowu następny niewypał z połączeniem,kto będzie latał do Budapesztu przez cały rok,latem to rozumię .Czy w koncu nie możecie  zrozumieć .że społeczestwo potrzebuje innych kierunków -tam gdzie jest skupisko POLAKÓW.Jak długo będziemy jeszcze czekac na połaczenie do SZKOCJI.Tam jest masa rodaków pracujacych,ruszcie w końcu swoje mózgi nbo na Budapeszcie się nie dorobicie.
0
A gdzie wyczytałaś, że połączenie ma być  do Budapesztu. Tam odbędą się tylko rozmowy.
0
Czy Wizzair i inni będą zadowoleni z faktu ujawniania informacji na temat negocjacji w prasie, na pewno nie. Dziennik na pewno nie pomógł w ten sposób.
  ładnie sparafrazowałeś mój komentarz własny z Pasażer.com
0
Chcemy do Szkocji!!!!!!!!!
0
taaaaaaaaaaaaaaaaaaak, popieram my (3 osoby) latamy 5 razy do roku Glasgow lub Edynburg
0
A kiedy połączenia do Berlina, Hamburga czy Bremy? 
0
Ja też chcę do Szkocji
0
kolejny ratuszowy urzędas leci na darmową wycieczkę. CO on ma wspólnego z lotniskiem, porócz tego ze jest podwładnym naszego ukochanegp wopdzunia, żuvczka
0
kolejny ratuszowy urzędas leci na darmową wycieczkę. CO on ma wspólnego z lotniskiem, porócz tego ze jest podwładnym naszego ukochanegp wopdzunia, żuvczka
0
Jest szansa .... wyruchać szympansa
0
Ja tez bym prosił do Szkocji.Sam osobiście znam z woj. Lubelskiego ze 40 osob. Potencjał jest ogromny na to połączenie.
0
Nie wiem czy Wizzair nie przesadził na starcie z tym Sztokholmem 3 razy tygodzniowo, czy będzie aż tylu chentnych, żeby nie okazało się że będa musieli to zlikwidować z powodu małego zainteresowania tak jak to było z Wrocławiem.  
0
Czy ktos wie dlaczego w zakladce lotow na stronie lotniska pojawily sie BUDAPESZT PRAGA I WIEDEN albo niech szanowna redakcja sie tym zajmie i nas poinformuje o wynikach dochodzenia
0
Czy ktos wie dlaczego w zakladce lotow na stronie lotniska pojawily sie BUDAPESZT PRAGA I WIEDEN albo niech szanowna redakcja sie tym zajmie i nas poinformuje o wynikach dochodzenia
Ja nic takiego nie widze.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: