Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w Gdyni tez kursują przegubowe trolejbusy marki mercedes, wiec lublin nie bedzie jedynym miastem z przegubowcami...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Myślę że nie masz bladego pojęcia o trolejbusach w Gdyni :)
0
Zdecydowanie stwierdzam że Lublin bedzie jedynym na ta chwile miastem gdzie będą przegubowe trolejbusy Gdynia.jedynie testowala takie pojazdy lecz nie zakupiła
0
Ja w Gdyni niedawno widziałem przegubowy trolejbus,więc nie piszcie że jedyne.Co ciekawe miał takie same barwy jak lubelskie i na nich też było napisane że Lublin to miasto inspiracji.Nic nie piłem.
0
W piątek między 9 a 15? To chyba specjalnie, żeby nikt nie przyszedł? Nie można było wydłuzyć do 19-tej, albo zrobić w sobotę?
0
A mnie podoba się zdjęcie nr 7 - najstarszy Ziutek a obok najnowszy Solaris przegubowy!
0
A gdzie Ursusy, w polu utknęły;p???
0
Ja w Gdyni niedawno widziałem przegubowy trolejbus,więc nie piszcie że jedyne.Co ciekawe miał takie same barwy jak lubelskie i na nich też było napisane że Lublin to miasto inspiracji.Nic nie piłem.
W Gdyni nasze trolejbusy zdobywały homologacje.
0
W piątek między 9 a 15? To chyba specjalnie, żeby nikt nie przyszedł? Nie można było wydłuzyć do 19-tej, albo zrobić w sobotę?
To nie jest impreza dla ciebie to impreza dla urzędników a oni pracują od 8-16 więc też godziny fajnych wydarzeń muszą być do tego dopasowane. Musimy pamiętać że to my jesteśmy dla nich a nie oni dla nas. Zobacz jak rozdmuchana jest biurokracja w MPK + ZTM a na wszystkich zapieprzają kierowcy. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: