Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ustawa o modernizacji to nie są pieniądze unijne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkl napisał:
Ustawa o modernizacji to nie są pieniądze unijne!!!
Ustawa dotyczy chyba trzech samochodów dla Hrubieszowa, Łęcznej i Tomaszowa Lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestraliby kupować merca - szajs co sie przewraca na byle zakręcie i małej chopce. many są o wiele lepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mercedesy maja wysoko montowane zbiorniki z wodo i przez to sa takie wywrotne.Widziałem juz dwa takie przypadki.A ze kupuja merce to kwestia dotacji unijnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuskomatoly z PO wydaja grosz na jakies samochody a narud bieduje. Zle wam bylo z PiS to tera bedziecie jakies tam wozy strarzackie do garkow wkladali! A urzedasy tylko doja polske i patrza co jeszcze za dolara sprzedac i wywiesc z kraju! Nawet Ziober nie da rady tym uzyskiwaczom coto robotnika i chlopa uciskuje i za nic ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeden strażak sobie żuje gumę przy odbieraniu samochodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straż nasz jest kiepska i podczas akcji mało im zależy by jak najszybciej ugasić pożar, przygladałem sie jednej akcji zawodowej jednostki, ludzie zaspani całkiem bez pomysłu i zaangażowania może dlatego ze kazdy przyszedł tam dla etatu i po znajomości, jak słyszę slogan o narazaniu zycia strażaków to śmiać mi się chcę po tym co widziałem mam nawet wrażenie ze oni poprudzić się nawet nie chcieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c4 napisał:
straż nasz jest kiepska i podczas akcji mało im zależy by jak najszybciej ugasić pożar, przygladałem sie jednej akcji zawodowej jednostki, ludzie zaspani całkiem bez pomysłu i zaangażowania może dlatego ze kazdy przyszedł tam dla etatu i po znajomości, jak słyszę slogan o narazaniu zycia strażaków to śmiać mi się chcę po tym co widziałem mam nawet wrażenie ze oni poprudzić się nawet nie chcieli
szkoda Mi Ciebie człowieku, naprawde chyba musisz sie polozyc spac i odpoczac bo to co teraz piszesz to chyba efekt Twojego zmeczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to rzecznik strazy nie odroznia drabiny od podnosnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c4 napisał:
straż nasz jest kiepska i podczas akcji mało im zależy by jak najszybciej ugasić pożar, przygladałem sie jednej akcji zawodowej jednostki, ludzie zaspani całkiem bez pomysłu i zaangażowania może dlatego ze kazdy przyszedł tam dla etatu i po znajomości, jak słyszę slogan o narazaniu zycia strażaków to śmiać mi się chcę po tym co widziałem mam nawet wrażenie ze oni poprudzić się nawet nie chcieli
Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100 %. Pamiętam kiedyś jak w Opolu Lub. zapaliła się osobówka na ul. Lipowej, to na trzy wozy przez pół godziny ją gasili i nic z tego nie wyszło dopiero jakiś pan z za płotu wężem ogrodowym ją ugasił. TO BYŁO MISTRZOSTWO ŚWIATA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego komendant z Puław odebrał podnośnik dla Hrubieszowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRACA W STRAŻY TO NAJLEPSZA FUCHA NA TEJ ZIEMI.SZCZEGÓLNIE W TAKICH MIASTECZKACH JAK BYCHAWA BEŁŻYCE OPOLE LUB. ITD.ŚPIĄ NIC NIE ROBIĄ CAŁE DNIE PRÓCZ GRANIA W KARTY OGLĄDANIA TELEWIZJI I SPANIA. I PRZEZ TAK "CIĘŻKĄ" PRACĘ MAJĄ CO PIĄTĄ SŁUŻBĘ WOLNĄ TRZYNASTKĘ I MUNDURÓWKĘ ORAZ WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ!!!!!!!!!!!!!! ŻYĆ I NIE UMIERAĆ.TYLKO DO STRAŻY!!!!!!! ALE KTO WAS TAM PRZYJMIE JEŚLI NIE JESTEŚCIE Z RODZINY.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pan rzecznik ze straży poinformuje społeczeństwo ile kosztowała ta oficjalna szwancparada oraz czemu miała ona służyć. Jak się nieraz słyszy w komentarzach pana rzecznika przy innych okazjach ile to kosztuje godzina pracy strażaka, a jak tu widzieliśmy zaangażowano ok. 100 osób z całego województwa tylko po to żeby się pokazać przed władzą i chyba samym sobą, bo napewno nie przed społeczeństwem - nie było żadnego zainteresowania przechodniów, co widać również i na filmie. Zresztą te pojazdu jak znam życie już od dawna zostały przekazane do poszczególnych jednostek. Tak więc kupa publicznej kasy została wyrzucona w błoto a można było np. dokupić potrzebnego sprzetu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIEM napisał:
PRACA W STRAŻY TO NAJLEPSZA FUCHA NA TEJ ZIEMI.SZCZEGÓLNIE W TAKICH MIASTECZKACH JAK BYCHAWA BEŁŻYCE OPOLE LUB. ITD.ŚPIĄ NIC NIE ROBIĄ CAŁE DNIE PRÓCZ GRANIA W KARTY OGLĄDANIA TELEWIZJI I SPANIA. I PRZEZ TAK "CIĘŻKĄ" PRACĘ MAJĄ CO PIĄTĄ SŁUŻBĘ WOLNĄ TRZYNASTKĘ I MUNDURÓWKĘ ORAZ WCZEŚNIEJSZĄ EMERYTURĘ!!!!!!!!!!!!!! ŻYĆ I NIE UMIERAĆ.TYLKO DO STRAŻY!!!!!!! ALE KTO WAS TAM PRZYJMIE JEŚLI NIE JESTEŚCIE Z RODZINY.........
No niestety tak jest :/ sam wiem, że koledzy, starzy, bracia itd całymi rodzinami pracują :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...