Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe sklepy w Lublinie: Jula już otwarta

Utworzony przez art_vel_graph, 13 kwietnia 2012 r. o 18:27 Powrót do artykułu
Mam pytanie do Redaktora Naczelnego, bądź wydawcy - w przyszłym miesiącu otwieram własny sklep w Lublinie. Powiedzcie mi drodzy panowie, czy o tym napiszecie? Chciałbym, aby ludzie wiedzieli o moim istnieniu, a taka darmowa reklama na łamach dziennika to byłoby coś (nie widać przecież informacji, że to tekst sponsorowany). Proszę o pilną odpowiedź, myślę że taką darmową kampanię powinniśmy rozpocząć już chwilę wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem widziałem! Asortymentu to góra 1300 a nie 13000. Ogólnie takie nic! 90% rzeczy które są na ich stronie internetowej w sklepie w Lublinie - brak! Było za to mnóstwo chłopo-robotników z podlubelskich miejscowości, a hitem sprzedarzy były taczki ( to nie żart). Dziekuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asa napisał:
Byłem widziałem! Asortymentu to góra 1300 a nie 13000. Ogólnie takie nic! 90% rzeczy które są na ich stronie internetowej w sklepie w Lublinie - brak! Było za to mnóstwo chłopo-robotników z podlubelskich miejscowości, a hitem sprzedarzy były taczki ( to nie żart). Dziekuję za uwagę.
No i słusznie,że kupowali taczki!!! -bo widocznie będą mieli kogo na tych taczkach wywozić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde! Lepiej niech Biedronkę na Tatarach wybudują,bo już mi obrzydło na Pogodną lub na Wolską chodzić! To chyba jedyna część miasta,w której jeszcze Biedronki lub Lidla nie ma! -a na Kalinie dwa Lidle niedaleko siebie! Na Wolskiej i Zamojskiej -to też dwie Biedronki blisko siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
art_vel_graph napisał:
Mam pytanie do Redaktora Naczelnego, bądź wydawcy - w przyszłym miesiącu otwieram własny sklep w Lublinie. Powiedzcie mi drodzy panowie, czy o tym napiszecie? Chciałbym, aby ludzie wiedzieli o moim istnieniu, a taka darmowa reklama na łamach dziennika to byłoby coś (nie widać przecież informacji, że to tekst sponsorowany). Proszę o pilną odpowiedź, myślę że taką darmową kampanię powinniśmy rozpocząć już chwilę wcześniej.
To weź im (gazecie) napisz mail, zadzwoń... zapłać za artykuł i każdy, kto go przeczyta będzie wiedział o istnieniu Twojego sklepu. Po co wylewasz swoje żale na forum? Zupełnie nie rozumiem. Może Jula zapłaciła za ten artykuł i w ten sposób chciała się zareklamować? Mnie to nie przeszkadza. Ale widzę, że Tobie nie przyszedł ten pomysł do głowy. Poza tym wszystkim - z czym masz problem? Nie podoba Ci się, że o nich piszą? - nie czytaj! Dziennik Wschodni wydaje się być prywatną gazetą a nie dziennikiem państwowym, wydawanym za pieniądze z budżetu państwa. Jak chcą to niech piszą codziennie o sklepach, lidlach i biedronkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś był? jak tam ceny? bo jak odwiedziłem sąsiedniego praktikera myśląc że stając się konkurencją dla obi i lm to ceny będą niskie (sorry niższe bo i w tych dwóch to są kosmiczne na tle sklepów branżowych) a tu taki szok ceny wyższe niż w konkurencji a kilka dni po otwarciu czytałem artykuł że praktiker liczy straty w europie wsch. pół mld euro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jula pochodzi ze Szwecji i jest obecna przede wszystkim w Skandynawii.
Może i Jula pochodzi ze Szwecji ale 99% produktów tam sprzedawanych pochodzi z Chin. Równie dobrze mógłby to być Ching Chong Shop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
Może i Jula pochodzi ze Szwecji ale 99% produktów tam sprzedawanych pochodzi z Chin. Równie dobrze mógłby to być Ching Chong Shop.
pisząc te słowa ilu produktów made in China używasz ? i co, nie przeszkadza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
pisząc te słowa ilu produktów made in China używasz ? i co, nie przeszkadza ?
Zbyt wielu. I tak, przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jam napisał:
To weź im (gazecie) napisz mail, zadzwoń... zapłać za artykuł i każdy, kto go przeczyta będzie wiedział o istnieniu Twojego sklepu. Po co wylewasz swoje żale na forum? Zupełnie nie rozumiem. Może Jula zapłaciła za ten artykuł i w ten sposób chciała się zareklamować? Mnie to nie przeszkadza. Ale widzę, że Tobie nie przyszedł ten pomysł do głowy. Poza tym wszystkim - z czym masz problem? Nie podoba Ci się, że o nich piszą? - nie czytaj! Dziennik Wschodni wydaje się być prywatną gazetą a nie dziennikiem państwowym, wydawanym za pieniądze z budżetu państwa. Jak chcą to niech piszą codziennie o sklepach, lidlach i biedronkach...
I w 100% się z Tobą zgadzam... Może i zapłaciła - Tylko, wtedy zgodnie z zasadą - redakcja powinna wyróżnić tekst sponsorowany. W przeciwnym razie, niech będą konsekwentni i "informują" również o otwartych sklepach panów Wacka, Jacka i Krzysia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bardzo uważnie dobieramy lokalizacje naszych sklepów – mówi Daniel Adamiuk, z polskiego oddziału firmy. – Lublin wydał nam się idealny. Dostrzegamy rozwój tego miasta" Wasz cyrk, wasze małpy. Ale, że koncern JULA dostrzegł "rozwój" miasta Lublina ??? Parodia jakaś. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110727/LUBLIN/72022421 "Stolica województwa liczyła w ubiegłym roku ponad 348 tys. mieszkańców. W ciągu 12 miesięcy liczba ludności spadła o 0,3 proc. Według statystyków, z końcem tego roku w Lublinie będzie mieszkać ponad 346 tys. ludzi. Za 25 lat populacja miasta spadnie do 305 tys. Ludzie do nas przyjeżdżają, ale i tak ubywa nam po kilka tysięcy mieszkańców. W naszym regionie jest też coraz mniej dzieci i młodzieży. Przybywa za to ludzi starszych"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret - Genetic Patriot napisał:
Zbyt wielu. I tak, przeszkadza.
Gdzie byś nie poszedł do sklepu tam będzie chińszczyzna! OBI, Praktiker, Lidl, Biedronka, Media Markt - wyliczać można w nieskończoność. Cały sprzęt elektroniczny który znajduje się na półkach każdego sklepu, salonu komputerowego... jest produkowany z części pochodzących z Chin czy Tajwanu (lub całkowicie tam składany). Takie towary już dawno nas zalały, a Ty się czepiasz jednego sklepu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asa napisał:
Byłem widziałem! Asortymentu to góra 1300 a nie 13000. Ogólnie takie nic! 90% rzeczy które są na ich stronie internetowej w sklepie w Lublinie - brak! Było za to mnóstwo chłopo-robotników z podlubelskich miejscowości, a hitem sprzedarzy były taczki ( to nie żart). Dziekuję za uwagę.
Widzisz ćwoku,ci chłopo-robotnicy przybyli tam przynajmniej w jakimś konkretnym celu,a Ty tylko po to aby zaspokoić niezdrową ciekawość i krytykować.Masz w ogóle jakieś rozeznanie jak wyglądają sklepy Jula w Szwecji dla porównania? Wątpię. Tak na marginesie,niektórzy będą zaskoczeni kiedy dzięki Juli dowiedzą się czym są marki takie jak Bluewear,Blaklader,bo widziałem w metropolii Lublin osoby paradujące w T-shirtach tej firmy. To sa ubrania robocze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pmwd napisał:
Widzisz ćwoku,ci chłopo-robotnicy przybyli tam przynajmniej w jakimś konkretnym celu,a Ty tylko po to aby zaspokoić niezdrową ciekawość i krytykować.Masz w ogóle jakieś rozeznanie jak wyglądają sklepy Jula w Szwecji dla porównania? Wątpię. Tak na marginesie,niektórzy będą zaskoczeni kiedy dzięki Juli dowiedzą się czym są marki takie jak Bluewear,Blaklader,bo widziałem w metropolii Lublin osoby paradujące w T-shirtach tej firmy. To sa ubrania robocze!
Widzisz hamie-prostaku potrafisz tylko obrażać! Napisze jeszcze raz dużymi literami PRZYBYŁEM TAM W KONKRETNYM CELU,CZYLI NA ZAKUPY A Z ASORTYMENTEM JAK I ZE SKLEPEM ZAPOZNAŁEM SIĘ Z POMOCĄ INTERNETU ( NIE MUSZE JECHAC DO SZWECJI NA ZBIÓR JAGÓD JAK ty ŻEBY WIEDZIEC COŚ O TYM SKLEPIE). Niestety oferta internetowa nie poktywa sie nawet w 20% z ofertą w sklepie w Lublinie. I tyle. A co do T-shirtów to w Polsce ludzie chodzą lub noszą KOSZULKI nie ważne z jakiego sklepu (koszulki sa do noszenia a nie patrzenia na metkę), ale ty światowcu paradujesz w chińskich "T-shirtach" za 4.99 zł i jesteś z tego dumny że masz świadomość marki. Dziekuję za uwagę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In order to add something new style to your collection, the Cheap Coach handbags for clearance which have famous for all over the world for many years, should be right items for you. Coach Purses is one of versatile handbag styles. The ideal embodiment of the fusion of style and consummate art function has gone into Coach Factory Bags at clearance Coach Factory Online that give you uniqueness and comfort in stylish.Everyone does want to have this style of Coach Factory Sale because of its unique design on coach outlet. The latest brand new authentic Coach Handbags Outlet on sale at Coach Factory Online stores are made of high quality material and absolutely craftsmanship which result in lightweight and flexible feature. It has said that the [spam] clearance at Coach Wristlet Purses are world-class classic bags with chevron pattern of the canvas texture, leather details.So Coach Outlet on sale are very convenient for daily life which can be worn either by your side or tucked under your arm.You will get unexpected stunning of Coach Purses Outlet sale for cheap with free shipping! You can close the Coach Puerses for sale with a zip-top closure with detachable shoulder strap. Welcome to buy clearance coach for ###### sale online if you want to get the best price for your dream [spam] store on discount Coach Outlet Store .The most well-known designers and advertising is flying high inside the fashion world. Don't you think so?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja.. skoro zapłaciła , artykuł powinien być artykułem sponsorowanym tzn, schowanyym na samym końcu, na czerwono podkreslona nazwa REKLAMA i nie danym na FC.( zero klikalności) Mam z dzinnikiem doświadczeie odn artykułu sponsorowanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie jakies miejsca gdzie kupie dobrą pościel ale w przystępnej cenie?? Wiem ze ostatnio była probocja na eurobonie portalu który oferuje zakupy grupowe. Lublin o kraków miał chyba tą promocje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie jakies miejsca gdzie kupie dobrą pościel ale w przystępnej cenie?? Wiem ze ostatnio była probocja na eurobonie portalu który oferuje zakupy grupowe. Lublin o kraków miał chyba tą promocje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie jakies miejsca gdzie kupie dobrą pościel ale w przystępnej cenie?? Wiem ze ostatnio była probocja na eurobonie portalu który oferuje zakupy grupowe. Lublin o kraków miał chyba tą promocje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...