Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przed wyborami były inne obietnice !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jakaś stacja w okolicach Sławinka? Mamy tylko na Rondzie Krwiodawców i przy Skansenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na bronowicach jedna :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk obiecał nowe stacje i słowa dotrzymał. Miałoby być 40, będzie "tylko" 20 bo trzeba drogę dla przedsiębiorców wybudować. Trzeba zachować priorytety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk obiecał nowe stacje i słowa dotrzymał. Miałoby być 40, będzie "tylko" 20 bo trzeba drogę dla przedsiębiorców wybudować. Trzeba zachować priorytety.
  gdyby każdy się wywiązywał z obietnic wyborczych tak jak Żuk to mam wrażenie, że politycy byliby kochani bardziej niż papież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebne te rowery jak świni ogon. Blokują ruch na drogach. Rowery nie mają lusterek, nie mają ubezpieczeń i jak wjedzie ci taki w bok samochodu to trzeba lać w pysk żeby oddał kasę za naprawę, nie mają apteczek i kamizelek odblaskowych, a o kaskach już nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na bronowicach jedna :-(
a wysłałeś propozycję lokalizacji nowych stacji jak była prośba o nadsyłanie? Bo ja wysłałem i mimo, że nie mieszkam już na Bronowicach to zaproponowałem stację w okolicach pogodnej, żeby mieć bliżej do swojej kochanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecana była stacja na Zbożowej, koło pętli autobusowej. I co??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebne te rowery jak świni ogon. Blokują ruch na drogach. Rowery nie mają lusterek, nie mają ubezpieczeń i jak wjedzie ci taki w bok samochodu to trzeba lać w pysk żeby oddał kasę za naprawę, nie mają apteczek i kamizelek odblaskowych, a o kaskach już nie wspomnę.
No właśnie, mi sie też wydaje że ta siec rowerowa jest niezgodna z przepisami do czasu wyjaśnienia powinni zaplombować te rowery. Żygac juz sie chce na tą wspaniała inwestycje Żuka, ciagle tylko stacje, rowery, ściezki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://sonda.hanzo.pl/sondy,247088,p3Ay.html Głosuj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obietnica wyborcza zostanie spełniona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast na Jana Pawła/Jantarowa lepsza lokalizacja byłaby np przy Biedronce/Selgros.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Jana Pawła/Jantarowej - SUPER!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Jana Pawła/Jantarowej - SUPER!! :)
ojojojjjjjj nie zesrsie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy lipowa narutowicza???????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nowy świat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę, że w końcu Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, przy ul. Głębokiej też się doczekał swojej stacji, studenci, pracownicy i mieszkańcy tego potrzebują, super strzał !!! Dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wysłałeś propozycję lokalizacji nowych stacji jak była prośba o nadsyłanie? Bo ja wysłałem i mimo, że nie mieszkam już na Bronowicach to zaproponowałem stację w okolicach pogodnej, żeby mieć bliżej do swojej kochanki.
Przecież masz przy Stokrotce, chociaż mogłaby być jeszcze jedna przy Grabskiego koło wiaduktu :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast na Jana Pawła/Jantarowa lepsza lokalizacja byłaby np przy Biedronce/Selgros.
Selgros/Biedronka mogą same zrobić zrzutę, jak plaza. Lepiej przy nowych laboratoriach na głębokiej, bo nie mogę pod górę na czwartaków wjechać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ponownie pytam : czy miasto z łaski swojej zacznie również edukować tych wszystkich niedorajdów co nie umieją się bezpiecznie rowerem posługiwać? Czy zacznie ich wreszcie karać za jazdę po zatłoczonych chodnikach? Czy zacznie ich karać za jazdę całymi "stadami" lub obok siebie na ścieżkach rowerowych? Czy tylko miasto dało tabunowi niedołęg rower w gratisie a od kampanii na rzecz bezpieczeństwa prawdziwych rowerzystów umywa ręce? Ps. Jestem rowerzystą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...