Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wydzial prawa i administracji jak juz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekaw jestem czy przy tak dużej inwestycji istnieje jakikolwiek projekt architektoniczny, czy po raz kolejny władze uczelni pójda na "żywioł" i zafundują nam naszą nową rzeczywistość w kanarkowo- zielonkawych barwach- vide budynek nowej humanistyki. Wydaje się, że dobrze by było by uczelnia z aspiracjami pamiętała o tym, że to co nas otacza jest naszym dobrem wspólnym i większość z nas nie życzy sobie by była ona szpecona architektonicznymi karłami jakich zwłaszcza przy okazji tzw termomodernizacji powstają dziesiątki (szkoła przy ul. Kunickiego, budynek zootechniki przy ul. Sowińskiego). Budynki o których jest mowa wrosły przez lata w krajobraz miasteczka i stanowią o jego wartości, np. humanistyka czy biblioteka, żle by było to bezpowrotnie zniszczyć. Chaos, ciasnota, brzydota, która panuje obecnie w tej częsci miasta staje się nieznośna. Przypomnę spóźnioną dyskusję o termomodernizacji budynku okulistyki przy ul. Chmielnej, gdzie pan kanclerz, domorosły plastyk- architekt decyduje o zniszczeniu unikalnego budynku, a na zarzuty później stawiane idiotycznie odpowiada, że wszystko było zgodne z projektem modernizacji. Myślę, mieszkamy w mieście o pięknych tradycjach gdzie aktualnie zbyt dużo do powiedzenia mają po prostu niekompetentni ludzie bez wykształcenia i wyobraźni. I oby znowu nie było dyskusji, że można było o czymś pomyśleć wcześniej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Władzom proponuje się przypatrzeć jak to zrobiły inne uczelnie np. Akademia GórniczoHutnicza w swym kampusie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wewnętrznego syfu żadna fasada nie przykryje. Nawet kanarkowa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe czemu ani autor artykułu, ani przedstawiciele UMCS nie wspomnieli o tym, że pieniądze na rektorat (15 pięter), wydział ekonomiczny i wydział prawa oraz starą humanistykę zdobył jeszcze tak "wyklinany" na uczelni Dąbrowski i Urbanek, a nie Michałowski, który zapewne pochwali się później, że to on... "wyremontował"....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Autor tekstu źle go zatytułował: zamiast "nareszcie" powinno być "niestety". UMCS to największy wróg estetyki i dobrego smaku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najciekawsze wydarzenia w mieście http://pulsmiast.pl/...arz/2013/05/25/
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: