Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fajnie, że połowa taboru zostanie wymieniona - najwyższy czas. Cieszy mnie to, że są w nich zamontowane automaty biletowe - ludzie nie lubiący kupować biletów na zapas w kiosku nie będą opóźniać odjazdu pojazdów. Aby w pozostałych autobusach/trolejbusach nie ustawiały się kolejki do kierowców, wystarczy poprzeć akcję - http://www.facebook.com/event.php?eid=166529976735068
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cyt. ,,Będziemy wprowadzać takie oznaczenia sukcesywnie, w miarę kolejnych dostaw – zapowiada Lech Pudło, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego. Nowe literki "n” pojawią się w maju lub czerwcu.'' - co ten człowiek jeszcze robi na tym stanowisku ?? Przecież to jawne marnowanie naszych pieniędzy. Czy może ktoś z pracowników ZTMu wyjaśnić temu człowiekowi że pod koniec czerwca w życie wchodzi rozkład wakacyjny i takie wymienianie rozkładów powinno się odbyć przy tej właśnie okazji. A swoją drogą w 2011 roku oznaczać kursy niskopodłogowe to szczyt wieśniactwa. W XXI wieku wszystkie kursy powinny być już obsługiwane niską podłogą !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
20 lat już słyszymy, ze Lublin zbliża się do standardów światowych a prześcigają nas Rzeszów czy Białystok. Gdyby żukowi faktycznie zależało na rozwoju Lublina, to przestałby POzować w kabinie autobusu, tylko zajął się okolicą dworca PKS, KOMPLEKSOWYMI remontami dróg i w ogóle zarządzniem miastem. To są kpiny, że chodnik wyremontowany 2 lata temu obecnie zarasta trawą i bardziej przypomina ścieżkę(rondo krwiodawców k.statoil)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
antyŻUK napisał:
A swoją drogą w 2011 roku oznaczać kursy niskopodłogowe to szczyt wieśniactwa. W XXI wieku wszystkie kursy powinny być już obsługiwane niską podłogą !!
To podziękuj spółce Pruszkowski & Miłosz, dzięki którym w latach 2001-2004 został kupiony aż 1 (słownie: jeden) nowy autobus. Dla porównania w latach 2008-2009 kupiono 52 nowe autobusy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: