Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te 3 stówy za pasy to przegięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze powinny być mandaty za cwaniactwo wszelkiej maści przy omijaniu korków - np. wpychanie sie przed samochody stojące do skrętu, bo sie nie chce stac w korku. zresztą, do tego trzeba tez myslenia innych - przydała by sie tka akcja - nie wpuszczać cwaniaków, niech stoja w korkach, ale zawsze sie takie jełopy znajdą, które wpuszczają, np. nagminnie na lewy pas na głębokiej rano. To brak kultury, a my nie mozemy tego tolerować. Kazdemu się spieszy, a zuwazcie, że kilka wpuszczonych osób i wy stoicie grzecznie w korku kolejne swiatła. Taki psudocwaniak zamknięty w soim samochodziku w relacji face to face by sie nie wepchnął. apeluję - nie wpuszcząć cwaniaków, zauważyłem, że niektórzy sobie zrobili taki satły styl jazdy i nie stoja w korkach tylko notorycznie sie wpychaja na wiejskiego chama, te same samochody, jade codzinnei o tej samej porze i widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 3 stówy za pasy to przegięcie.
Oczywiście. Zapinanie pasów to wybór kierowcy. Niedługo będziemy musieli jeździć w kaskach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 3 stówy za pasy to przegięcie.
Oczywiście. Zapinanie pasów to wybór kierowcy. Niedługo będziemy musieli jeździć w kaskach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 3 stówy za pasy to przegięcie.
Oczywiście. Zapinanie pasów to wybór kierowcy. Niedługo będziemy musieli jeździć w kaskach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie napisali kogo te przepisy nie dotyczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przymus jazdy w pasch jest chory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spowodowanie zagrożenia poza drogami publicznymi ? To na prywatnej posesji nie będzie można kręcić bączków ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu wezmą się za alejki osiedlowe... zwłaszcza tą łączącą filaretów do ul. M. Brzeskiej na LSMach, gdzie "rodzice" jadą po swoje pociechy roztrącając wszystko i wszystkich, parkując i niszcząc wszystko dookoła. Gdyby mogli to by wjeżdżali do klasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mogą wystawić mandat na prywatnej drodze? Przeciez to jakis absurd :] Na parkingach pod marketami tez troche tak nie do konca zgodnie z prawem. To teren prywatny marketu więc jak juz to tylko własciciel marketu można zadzownic po policje a tak sami z siebie nie mogą nic zrobic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mogą wystawić mandat na prywatnej drodze? Przeciez to jakis absurd :] Na parkingach pod marketami tez troche tak nie do konca zgodnie z prawem. To teren prywatny marketu więc jak juz to tylko własciciel marketu można zadzownic po policje a tak sami z siebie nie mogą nic zrobic.
 
Jak mogą wystawić mandat na prywatnej drodze? Przeciez to jakis absurd :] Na parkingach pod marketami tez troche tak nie do konca zgodnie z prawem. To teren prywatny marketu więc jak juz to tylko własciciel marketu można zadzownic po policje a tak sami z siebie nie mogą nic zrobic.
Parking przy markecie jest miejscem publicznym. W tym miejscu są inni ludzie, którzy mają prawo czuć się bezpiecznie!!!! Koniec z usprawiedliwianiem bydła, które naraża innych na utratę zdowia lub życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie przez takie kretyńskie pomysły śmieją się z nas w Europie.... Właśnie jak mogą ukarać mnie na prywatnej drodze.... NA MOJEJ WŁASNEJ DRODZE!!! przecież tak naprawdę to Oni bez mojego pozwolenia nie mogą na nią wjechać chyba nie!!!!!! A poza ty, to czego znowu dobierają się do dupy zwykłym kierowcom.??? Niech zaczną karać tych którzy są odpowiedzialni za stan dróg na które to płacimy gigantyczne pieniądze które są między innymi wliczone w cenę paliw... A może niedługo będziemy musieli wystąpić o pozwolenie na wyjechanie gdziekolwiek w trasę do szanownych Państwa............ QRWA co wy robicie LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK BY SIE POPRAWILO BEZPIECZENSTWO NA DOGACH /BOLALO BY WSZYSTKICH PRZY KASIE SZCZEGOLNIE/ jeste m za wprowadzeniem wysokość mandatu za przekroczenie prędkości od średniej płacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze powinny być mandaty za cwaniactwo wszelkiej maści przy omijaniu korków - np. wpychanie sie przed samochody stojące do skrętu, bo sie nie chce stac w korku. zresztą, do tego trzeba tez myslenia innych - przydała by sie tka akcja - nie wpuszczać cwaniaków, niech stoja w korkach, ale zawsze sie takie jełopy znajdą, które wpuszczają, np. nagminnie na lewy pas na głębokiej rano. To brak kultury, a my nie mozemy tego tolerować. Kazdemu się spieszy, a zuwazcie, że kilka wpuszczonych osób i wy stoicie grzecznie w korku kolejne swiatła. Taki psudocwaniak zamknięty w soim samochodziku w relacji face to face by sie nie wepchnął. apeluję - nie wpuszcząć cwaniaków, zauważyłem, że niektórzy sobie zrobili taki satły styl jazdy i nie stoja w korkach tylko notorycznie sie wpychaja na wiejskiego chama, te same samochody, jade codzinnei o tej samej porze i widzę.
Zgadzam się z tą wypowiedzią, ale tylko częściowo. Za cwaniactwo w postaci np. jazdy na wprost z pasa do skrętu w lewo (Poniatowskiego-Popiełuszki), karałbym z cała surowością. Jednak nie zgadzam się, że wpuszczenie na swój pas kogoś stojącego na sąsiednim pasie ruchu powinno być piętnowane. Proszę przemyślec swoje postepowanie, bo wnioskuję, że należy Pan/Pani do kategorii kierowców, których często spotykam, a którzy to kierowcy "ślepną" po zajęciu miejsca za kierownicą własnego auta. Współczuję Panu/Pani podejścia do innych kierujących. Mam nadzieję, że jednak spotka Pan/Pani na swojej drodze więcej życzliwych kierowców, niż dotychczas i podejście się diametralnie zmieni. Dzisiaj ja kogoś wuszczę, jutro mogę sam liczyć na uprzejmość z czyjejś strony - lżej się żyje. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpuścilem niedawno gościa który chciał z Radziszewskiego wyjechać na Sowińskiego, dosłownie za chwilę sam się znalazłem w sytuacji, że potrzebowałem jego uprzejmości by wpuścił mnie na pas do jazdy na wprost przed Racławickimi w Poniatowskiego. Mało że mnie nie wpuścił przed siebie to trąbił na mnie, że wjechałem przed niego. Ot byłem pewien, że skoro ja byłem dla niego uprzejmy to odwdzięczy siię tym samym. Ależ byłem naiwny. Jeszcze na Smorawińskiego na mnie trąbił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Gdzie w tym wszystkim podatek drogowy który kilka lat temu został wliczony w wliczony w cenę paliwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpuścilem niedawno gościa który chciał z Radziszewskiego wyjechać na Sowińskiego, dosłownie za chwilę sam się znalazłem w sytuacji, że potrzebowałem jego uprzejmości by wpuścił mnie na pas do jazdy na wprost przed Racławickimi w Poniatowskiego. Mało że mnie nie wpuścił przed siebie to trąbił na mnie, że wjechałem przed niego. Ot byłem pewien, że skoro ja byłem dla niego uprzejmy to odwdzięczy siię tym samym. Ależ byłem naiwny. Jeszcze na Smorawińskiego na mnie trąbił.
I czy ta sytuacja utwierdziła Pana w przekonaniu, że nie warto ustępować (lub szerzej - być uprzejmym) na drodze? Sam jestem człowiekiem, który po wielu latach spędzonych za kierownicą, dostrzega sporo mankamentów współczesnego kierowcy. Nie zmienia to jednak mojego podejścia do sposobu kierowania. Mimo iż wielokrotnie odczułem osobiście brak kultury ze strony kierowców, nie zwalnia mnie to z bycia kulturalnym, a przede wszystkim myślącym na drodze. Uczmy się od narodów, gdzie jeżdżenie "na zakładkę" jest standardem. Tam naprawdę jeździ się szybciej i przyjemniej. Może dzięki temu Lublin przestanie być postrzegany jako skansen i zaścianek współczesnej Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jadę sam i mam nie zapięte pasy dlaczego mam być karany?Nie stwarzam żadnego zagrożenia dla innych,a o swoim życiu chcę decydować sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie podniesiono wysokości mandatu i ilości punktów dla kierowców wjeżdżających na skrzyżowanie na żółtym świetle, choć czasami jadą na zielonym, ale wiedzą, że nie zjadą z skrzyżowania, tylko go blokują i tamują ruch dla innych użytkowników drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie podniesiono wysokości mandatu i ilości punktów dla kierowców wjeżdżających na skrzyżowanie na żółtym świetle, choć czasami jadą na zielonym, ale wiedzą, że nie zjadą z skrzyżowania, tylko go blokują i tamują ruch dla innych użytkowników drogi.
Ponieważ przepis ten jest "trudny" do wyegzekwowania. Dzielni panowie w białych czapeczkach musieliby porzucić intratne polowania na przekraczających prędkość.  :)  Z drugiej strony, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, w której na zakorkowanym po brzegi skrzyżowaniu Chopina i Ewangelickiej, patrol wystawia mandaty za rzeczone wykroczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...