Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe zasady zbiórki i wywozu śmieci w Lublinie przyjęte. Co się zmieni?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 listopada 2017 r. o 18:55 Powrót do artykułu
500+ ma to gdzues, konsumuje i nie segreguje, a co stać ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ma być drożej jesli firma zaoszczędzi na segregacji? Nie dość, że będę musiał segregować to jeszcze za to płacić, dziwne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam segreguje na te co do pieca i na te co do lasu. I starczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipa. lipa 100x lipa. Kilka lat temu Ratusz Podnisł opłatę za wywóz śmieci o 67% + i co z tego mieli mieszkańcy bloków. Gadano, że każdy blok mieszkalny otrzyma pojemnik na suchą frakcję. A na Skarpie do tej pory nie wszystkie bloki mają taki pojemnik i.... trzeba biegać po osiedlu z workiem śmieci i szukać miejsca gdzie jest taki pojemnik. A może szukać miejsca gdzie Ratusz postawił taki pojemnik buląc naszą forsę SIROTOM z KOM-EKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek w służbie śmieci. Nie sądziłem że dożyję takich czasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja tam segreguje na te co do pieca i na te co do lasu. I starczy.
 długo zbierasz na jeden wsad ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem kiedy nabieram cały pojemnik szkła, chyba będe musiał wybić wszystkie okna w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś się zastanowił, gdzie te kosze będą ustawione? Mamy mały parking, a tylko tam można by zrobić 2 śmietnik, bo w tym mieszczą się 3 kosze. Pozostają też małe pojemniki, czy kosze, aby wywóz odbywał się znacznie częściej, gdyż pojemnik się szybko zapełnią. Często odbiory, więcej koszy, znacznie wyższe koszty dla mieszkańców!!! Czy debil, który wpadł na ten genialny pomysł przy jednoczesnym istnieniu sortowni śmieci, zastanowił się nad tym, gdzie mamy to ustawić w mieszkaniu? Może powinniśmy zrobić sobie śmietnik w pokoju, albo na balkonie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze zrobić porządek z tymi "milionerami" z Lipniaka czy z Jakubowic co zwożą śmieci do blokowych śmietników. Może zacznijmy im robić fotki i do neta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy obywatel łysy robak będzie segregował na 5 kubłów czy też wypierdo...i wszystko razem bo go na to stać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Polska to naród debili, robią ich w konia na każdym kroku. Na pomysł segregacji na 5 frakcji a w przyszłości na 10 frakcji wpadły firmy utylizacyjne aby wyciągać kasę od jeleni jak najmniejszym kosztem. Po co zatrudniać dodatkowych pracowników na sortowni, stawiać dodatkowe kontenery jak głupie polaczk sami przebiorą śmieci i jeszcze za to zapłacą. Żydowskie główki myślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skad wiesz ze to zydzi? Bardziej polaczki janusze recyklingu. Ja sie zastanawiam, czemu mamy wiecej placic? Przeciez smieci bedzie tyle samo. Albo niech przerobia samochody na np. 2 frakcje. Albo niech samochod robi wiecej ulic niz obecnie az sie caly zapelni. Wyjdzie na to samo co teraz. No i mam nadzieje, ze miasto obnizy podatki na ten metr przymusowych kilku kublow w mieszkaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpadów zielonych nie mam, szklanych butelek nie używam, papier mogę sprzedać - mniej zapłacę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tej pory nie segregowałem śmieci i nie będę tego robić, mając zsyp na piętrze dostępny dla wszystkich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam problem, bo moja działka jest za mała i nie pomieści pięciu pojemników. Będę musiał rozebrać część domu aby uwolnić powierzchnię pod te pojemniki na segregowane odpady, ale wówczas to nie będę miał gdzie mieszkać z rodziną. Strach pomyśleć, co będzie jak za parę lat ustawodawca, w trosce o obywatela, nakaże mu postawić przed domem nie pięć pojemników ale np 10 pojemników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ale Polska to naród debili, robią ich w konia na każdym kroku. Na pomysł segregacji na 5 frakcji a w przyszłości na 10 frakcji wpadły firmy utylizacyjne aby wyciągać kasę od jeleni jak najmniejszym kosztem. Po co zatrudniać dodatkowych pracowników na sortowni, stawiać dodatkowe kontenery jak głupie polaczk sami przebiorą śmieci i jeszcze za to zapłacą. Żydowskie główki myślą.
 Tak jest, jeszcze maja dodatkowego bonusa bo z recyklingu wyprodukują dodatkowe dziesiątki tysięcy kolorowych pojemników na smieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli takie mini sortownie mamy zakładać w mieszkaniach . a narzekaliśmy na komunę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ale Polska to naród debili, robią ich w konia na każdym kroku. Na pomysł segregacji na 5 frakcji a w przyszłości na 10 frakcji wpadły firmy utylizacyjne aby wyciągać kasę od jeleni jak najmniejszym kosztem. Po co zatrudniać dodatkowych pracowników na sortowni, stawiać dodatkowe kontenery jak głupie polaczk sami przebiorą śmieci i jeszcze za to zapłacą. Żydowskie główki myślą.
 100 % racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiotyzm...wszędzie za posegregowane śmieci płaci się taniej, bo są POSEGREGOWANE! A tu mało tego, że milion pojemników na ogródku i że"zrób to sam", to jeszcze opłaty wzrosną...Komuś z ratusza chyba rozum wypadł! A może nie bez powodu taki przepis wejdzie w życie- ktoś dobrze na tym zarobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za nową formą segregacji możeny podziękować ministrze Szyszce. Rada miasta i Prezydent muszą się dostosować do obowiązujących przepisów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...