Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowoczesna mówiła o programie. Na czas po zwycięstwie w wyborach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 października 2016 r. o 20:03 Powrót do artykułu
Boja się PISIORY i dlatego tak atakują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę cały czas się dzieje, działacze N ciągle coś organizują? A gdzie jest PO ja się pytam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawy i merytoryczny program, szczególnie podoba mi sie ograniczenie roli Senatu. Ja bym zlikwidowała całkiem darmozjadów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NowoCzerska.pl klon PO. Nie dajcie się nabrać. WSIowe działają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Boja się PISIORY i dlatego tak atakują.
S....u w pory ze strachu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bardzo ciekawy i merytoryczny program, szczególnie podoba mi sie ograniczenie roli Senatu. Ja bym zlikwidowała całkiem darmozjadów...
Już SLD postulowao likwidację Senatu. Do chwili wyborów i zdobyvia tam kilku mandatów. W tedy od razu zmienili zdanie i Senat zacząl być im potrzebny. To samo było by za rządów "Misiewicza" Balcerowicza albo i było by jeszcze gorzej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu paru naiwniaków da się nabrać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Rysiek o tym wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam mówili młodsi spadkobiercy unii wolności następcy platformersów od "nowoczesnego" Ryśka (bardzo duża cześć wywodzi się z platformy lub unii wolności) Zebys sie umyl bo wali nafralina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko bedzie lepsze od tej koscielnej zarazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tych szkodników Polski nie było w Lublinie to wstyd i poniżenie dla tak pięknego miasta a wysłać było ich do Gdańska kolebki liberałów i krzykaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wyobrażacie sobie Petru jako premiera? Przecież jego każdy polityk może trzy razy sprzedać i dwa razy kupić a Rysio i tak się nie zorientuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wyobrażacie sobie Petru jako premiera? Przecież jego każdy polityk może trzy razy sprzedać i dwa razy kupić a Rysio i tak się nie zorientuje. Jak StarSzydlo moze byc premierem, to on tym bardziej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...