Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowoczesna porodówka w szpitalu SPSK 1 przy Staszica

Utworzony przez jw, 24 sierpnia 2011 r. o 16:34 Powrót do artykułu
Jestem z zmianami, na lepsze i za rozwojem. Głosuje na PSL http://######youtube######/watch?v=Z-D97jre0EM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jaka cudowna wiadomość w województwie lubelskim zlikwidowano o połowę ilość porodówek w małych szpitalach po to by większe łapówki dawali w SPSK 1 przy STASZICA!!!! BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w chwili obecnej warunki na Staszica są koszmarne!!! po 2 dniach od porodu matki są wypisywane do domu,a dzieciątko jeśli coś jest z nim nie tak zostaje,matka musi dojeżdżac codzienie na karmienie,siedzi na krześle niewygodnie, brak jakiejkolwiek "poczekalni", nawet kawałka stołka,żeby odpocząć poza salą noworodków !! Brak słów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja rodziłam w styczniu na staszica, może i warunki były nie najlepsze ale lekarze,położne super, a to, że wypisują szybko do domu to dla mnie był plus, bo w domu szybciej dochodzi się do formy (w moim przypadku po cesarce)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście,że w domu się szybko dochodzi do zdrowia,tylko jesli musisz jechać do chorego noworodka codziennie 50 km, mając szwy,które się goją,siedzieć tam cały dzień od 8-ej rano do 20-ej,bo nie masz gdzie się podziać, to trudno mówić o szybkim powrocie do formy,a i ryzyko,że szwy puszczą jest duże. Opieka połoznych jest bardzo dobra, gorzej jest z personelem noworodków,podobno wzajemnie te służby się nie lubią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janka napisał:
oczywiście,że w domu się szybko dochodzi do zdrowia,tylko jesli musisz jechać do chorego noworodka codziennie 50 km, mając szwy,które się goją,siedzieć tam cały dzień od 8-ej rano do 20-ej,bo nie masz gdzie się podziać, to trudno mówić o szybkim powrocie do formy,a i ryzyko,że szwy puszczą jest duże. Opieka połoznych jest bardzo dobra, gorzej jest z personelem noworodków,podobno wzajemnie te służby się nie lubią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście, że takie dojazdy do dziecka, które zastało w szpitalu są uciążliwe i wymagają wysiłku od matki (jeszcze po cesarce!)rozumiem Cię i wiem, że było Ci ciężko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani profesor <> urzekła mnie <> swoją jakże poprawna polszczyzną <>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...