Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wow, technlogia jak z filmu Sci-Fi. Normalnie światło zapala się i gaśnie reagując na obecność człowieka.. A instalacje prowdzone w kablach...? i rurach.. Normalnie szok. Wychodzi na to, że mieszkam w super skomputeryzowanym bloku, bo i u mnieświatął zapalają sie kiedy trzeba i w piwnicy nawet widziałem instalacje prowadzone w kablach, w dodatku podwieszone na drabinkach! W rucach też są!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za dyrektor, który chodzi z marynarką pod pachą? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest hi-tech?? Wygląda jak deskami obity blaszak w Afryce środkowej. Tosz to szooookk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instalacje to się prowadzi na osobnym piętrze, żeby panowie serwisanci nie wlazili w swoich "sterylnych" fartuszkach do laboratoriów, rezonans spoko tylko kto będzie go obsługiwał w tym budynku? jakiś specjalista z UM? I odpuści sobie kasę z gabinetu ? Smiechu warte. Wspaniale wydaje się pieniądze na piękne laboratoria budynki sprzęt Ale może by państwo dziennikarze zainteresowali się ile tego sprzętu jest wykorzystywane a ile stoi i się kurzy bo nie ma pomysłów jak go wykorzystać. Zainteresujcie się ile pieniędzy zostało wydane na zakupy sprzętu w stosunku do ilości artykułów napisanych przez pracujące w danych jednostkach osoby. Innymi słowy ile kosztuje w na naszych uczelniach jeden punkt IF?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz po zbudowaniu obiektu, wycieto pare duzych, zdrowych drzew, ktore rosly w poblizu, takze to "eco" w nazwie, to jakis zart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My też budujemy budynek i też mamy instalacje prowadzone w kablach i rurkach. Mamy nowocześniejszą technologię bo światło zapalmy z włącznika i możemy też ciężarówką wjechać do budynku. Nie uwierzycie, jest to też w Lublinie. A z mojego telefonu mogę prowadzić konferencję z całym światem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W życiu nie powiedziałabym, że tak można podejść do sprawy. To zupełnie inna wizja od mojej, ale co ciekawe bardzo do mnie przemawiająca. Deb0308 - Dobyr case:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...