Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowoczesny biurowiec za 60 mln zł na miejscu Tektury

Utworzony przez JLP, 20 listopada 2013 r. o 13:04 Powrót do artykułu
Potrzebny ten biurowiec jak majtki dziwce.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebny ten biurowiec jak majtki dziwce.
No tak. Lepszy obskurny barak w centrum miasta dla lewaków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie narkomańskie śmiecie się wyniosą. Proponuje przenieść ich w rejon ul. krochmalnej albo gdzieś na kośminek. Dosyć publicznego ćpania w centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebny ten biurowiec jak majtki dziwce.
ten jlp to chyba jeden z tych pederasto-narkomanów z tektury dlatego nie pasuje mu koncepcja biurowca. bo gdzie bidulki beda ćpać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie narkomańskie śmiecie się wyniosą. Proponuje przenieść ich w rejon ul. krochmalnej albo gdzieś na kośminek. Dosyć publicznego ćpania w centrum miasta.
Dokładnie, na Krochmalną. Motorowcy będą mieli w pakiecie tą lewacko-narkotykową dzicz po drodze na mecz. Czyli 2-3 razy w miesiącu "impreza" w stylu "pali się !"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, powinni zaorac te lewacka kloake i zastosowac znana z historii taktyke "spalonej ziemi" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja  ratusza -rozwalić ten prawie barak -Lublin zasługuje na ładne biurowce nie koniecznie ze szkła i aluminium .Panowie birowiec budujcie z parkingami PODZIEMNYMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten budynek przedstawia  byle jakośc -dlatego wysoki budynek jest rentowny gdzie ziemia w centrum powinna i jest droga bo to centrum jak w kazdym duzym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pan Prezydent Edward Leńczuk zabiego o lubelskich architektów, Lublin musi mieć swój wygląd, image, styl. Budynek powinien być skromność (lecz nie do przesady), z dużą ilością zieleni (Lublin od dawna był zwanym zielonym miastem), charakterystyczny i pasujący do zabytkowego otoczenia terenu (Urząd Wojewódzki, kamienie). Jeśli Pan zrobi tak jak napisałem to będziemy dumni z nowej budowli :)  A jeśli będzie do kolejny kloc ala szkło i aluminium to każdy na ten budynek będzie patrzył z pogardą i nikt nie będzie w nim inwestował. To co pisze to jest wynik poprzednich chybionych inwestycji, więc...      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oriona nie stać mentalnie i finansowo na dobrego architekta - pewnie będzie to wieżowiec w technologii styropian i szkło....i do tego betonowa kostka wkoło....Wystarczy spojrzeć na dotychczasowe realizacje Oriona....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Musi to być budynek wyróżniający się architektonicznie i urbanistycznie."   Jak zwykle, wszyscy chcą się wyróżniać to zróbmy na mieście trochę architektonicznego bajzlu i postawmy błyszczący drapacz chmur naprzeciwko zabytkowych kamienic. Najlepiej z ogrodzeniem pod napięciem, bo to taki luksusowy budynek, a obok pospólstwo robi zakupy w Biedrze. A to Polska właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co komu ten brud który tam obecnie jest niech idą nad zalew do lasu dobrze że będzie tu biurowiec a ludzie będą mieli pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram więcej miejsc pracy. Osobiście bałam się przechodzić nawet koło tego "ośrodka kultury".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tektura to miejsce spotkań ćpunów i lewakó = czyt. bandytów .... ale z drugiej strony orion to cienias i jeśli ktoś z zagranicy nie kupi od nich praw do tej działki to Orion na 100% tam biurowca nie zrobi nawet "lubelskiego" czyt. projektu pożal się Boże Stelmacha....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm.... Czy to oznacza wyrzucenie projektu Herman and Partners do kosza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego sie Pani tak bala?Jakies 3/4 lublina wieczorem jest bardziej niebezpiecznie niz tektura. Do tego pod KAZDYM popularnym wsrod bananowej mlodziezy klubem(shine,cream itd.) latwiej jest spotkac sie z agresja niz pod tektura.Polecam wyjsc poznac lublin wieczorem.
Popieram więcej miejsc pracy. Osobiście bałam się przechodzić nawet koło tego "ośrodka kultury".
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieczne jest to, że najwiecej do powiedzenia maja osoby, które z tektura nigdy stycznosci nie mialy, albo widziały przechodząc obok przypadkiem. Ignorancja ponad wszystko. Zakładając , że ściagniecie kiedyś zaślepki z oczu- do zobaczenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D
Ja Ci powiem, podajesz swój nr. telefonu otrzymujesz sms-a który potwierdzasz i następnie codziennie już otrzymujesz reklamowe sms-y, za które musisz płacić. Zajebiście to ty popier***ona jesteś :D jeśli wierzysz, że ludzie będą się nabierać na takie przekręty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to chodzi o ten biurowiec na wynajem którego władze miasta Lublina już podpisały umowę opiewającą na kwotę 8,5 miliona rocznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...