Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chyba lekko pospieszyliście się z tą informacją.1 kwietnia pojutrze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I poproszę jeszcze zlikwidować idiotyczne przyciski (lub dotykowe) dla pieszych w miejscach, w których i tak samochody zatrzymują się bo mają czerwone światło.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pomysł ciekawy i w miarę nowatorski.Ciekawe na ile uda się go zrealizować.O ile sobie przypominam,jeszcze nigdy w Lublinie nie udało się wprowadzić jakowejś innowacji. Budowano system monitoringu-komputery zainstalowano w komosariacie policji,niebawem zostały one "zmodernizowane" (rozkradzione).Gdy już się udało,okazało się że kamery są do niczego,a obraz z nich był jakoś taki niewyraźny. Kolejną modernizacją była telefonizacja magistratu.Była łączność z telekomunikacji,ale zatrudniono gońców aby dostarczali wiadomości (i dokumenty).Z dokumentami jeździła również straż miejska.Przerzucono się więc na łączność z Netii.Ledwo uruchomiono-wkrótce zmieniono operatora. Sprawa zalewu:Płacono spore pieniądze za projekty uzdatniające Zalew Zemborzycki,zwoływano sympozja naukowe,wykonywano różne wianki by wreszcie nadal zalew był degradowany przez sinice.Później następowało zagospodarowywanie Mariny....I do dzisiaj nic. Może tym razem projekt zostanie wdrożony w stosunkowo krótkim czasie.Ale to wątpliwe,bo magistrat maspore zobowiązania finansowe wobec kościoła,więc pieniędzy na wdrożenie projektu modernizacji sygnalizacji drogowej- braknie Obiecywano tunel pod al.Racławickimi,obiecywano gruszki na wierzbie.... Ale życzę pomysłodawcom wszystkiego najlepszego.I oby ten projekt nie został tylko projektem w archiwum
Zaloguj się, aby oddać głos
0
System usprawni także komunikację miejską. – Sterowniki automatycznie połączą się z urządzeniami w autobusie. Jeśli pojazd będzie spóźniony, dostanie priorytet na skrzyżowaniu. Jeśli będzie mieścił się w rozkładzie, pojedzie normalnie – mówi Matacz. Światła same ułatwią też przejazd karetkom.
hahaha na pewno na Nadbystrzyckiej do Lipowej albo na Tysiąclecia do PKS-a droga się rozstąpi, samochody rozjadą żeby empek mógł przyjechać Panie Matacz śmiechu warte, idź pan w * z takim żartem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A tymczasem proponuję na sam początek UMYĆ sygnalizatory świetlne. Będzie taniej, ai bezpieczeństwo się poprawi. Wreszcie będzie widać jakie światło się pali.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe kto za to zapłaci? Miasto weźmie kolejny kredyt? Złudzenie, że UE da? Nie da, tylko raczej przetransferuje część środków które sami wpłacamy jako jej członek. Kto potrafi liczyć niech się bliżej przyjrzy jak wygląda bilans nasze wpłaty do unijnej kasy - dotacje. I czy warto było dla tych pieniędzy pozbawiać się suwerenności. Po co nam to centralne sterowanie? Taki drugi ZSRR.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przetarg wygra IKOM
Zaloguj się, aby oddać głos
0
hmm pachnie trochę "wielkim bratem", tylko zaraz... w Lublinie? Takie rzeczy to tylko w Erze, a tu to niestety koncepcja dość futurystyczna i jak zawsze nadto wyidealizowana. Kawę też poda? Też jestem bardzo ciekaw jak na jednym czy dwóch zakorkowanych pasach, które w dodatku stoją, system będzie przepuszczał autobus czy karetkę? Nagle zdarzy się cud i sobie przefruną nad resztą? W niektórych częściach miasta jest po prostu stara infrastruktura, nie przygotowana na tyle autek, podobnie z parkingami - ciężko i mało, w niektórych miejscach domki przy samej ulicy, więc nijak się jej nie poszerzy. Potrzeba mądrych i realnych rozwiązań, a nie kolejnego bubla. Tunel <3
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba czegoś się nawąchaliście i rozbujało wam wyobraźnię....hallo wróćcie do rzeczywistości.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba jakieś 13, premie lub 14 w urzędzie będą dzielić Stąd taka fantazja hehe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to nam wyliczą średnią prętkośćs.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już prawie uwierzyłem dopóki nie sprawdziłem długu jakim jest obarczony Lublin
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niech miasto wyłączy sygnalizację świetlną, a ruch wyreguluje się samoistnie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prima aprilis jest jutro!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hmm, a na sygnalizację z odliczaniem czasu - jeszcze parę miesięcy kasy nie było, bo za drogo i napewno się nie sprawdzi. Teraz na jakieś futurystyczne mrzonki jest - chociaż podejrzewam, że sygnalizacja z odliczaniem czasu jest tańsza i efektywniejsza. Sprawdza się np. w Rzeszowie. I co najlepsze - wystarczy ją zamontować na kilku strategicznych sygnalizacjach. Pzdro dla Lemów, Zajdlów i Tolkienów z magistratu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Star Treku jest więcej prawdy niż w tym gadaniu o nowoczesnym lublinie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kogo oni chcą oszukać, liczą że ludzie w to uwierzą?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
buahahahahaha, ku*** dworca pks nie potrafią wyremontować nawet, a tu ci dopiero taka odyseja kosmiczna, prima aprilis jutro Lublin Europejską Stolica Chałtury!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba już został wprowadzony na skrzyżowaniu Kraśnicka - Racławickie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: