Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy biurowiec dla urzędników

Utworzony przez anonim, 18 marca 2008 r. o 14:29 Powrót do artykułu
A moze by tak pomysleli i ograniczyli ilosc uzytkownikow i biurokracje zamiast stawiac kolejny budynek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty bys pewnie wolal zeby zamiast biurowca powstaly tam ogrodki dzialkowe. Fajnie by bylo czasem poplewic troche w srodku miasta no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw moze skoncze budowe teatru w budowie od lat niemal 40-stu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mogliby gdzieś na obrzeżach Lublina, przecież niedługo to wogóle nie będzie żadnego skwerku, parku itp. wszystko zabudowane, zamurowane, na kupie a terenów zielonych coraz mniej. Po co nam kolejny wielgaśny - 2 razy wiekszy od um budynek w centrum miasta dla urzędu, który robi prawie to samo co urząd wojewódzki? Czy tak wygląda tanie państwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój, a satyryk znany wszystkim napisal by".Opadają i nie tylko ręce."Ciekawe jeszcze co powiedzą ci co do tzw.pyska nie maja co wsadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Budynek ma mieć ok. 12-15 tys. mkw. czyli dwa razy więcej niż ma teraz do dyspozycji UM." Ok - i gdzie się tam zmieści SCSK? Obrys działki Urzędu jest wyraźny - zaczyna się po ścianie baraku przy NOT, po parkingach i włazi parę metrów na "Tubę". Dlaczego Zarząd chce budować ze środków własnych i kredytu - to najdroższa metoda z możliwych. Co z projektem SCSK. Jego nie można zmienić bo jest integralną częścią RPO. Albo się z niego zrealizuje, albo wybuduje w pierwotnym kształcie. Rezygnacja - która już jestem przemilczanym faktem - oznacza utratę 43 mln złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Marszałkowski. Ta instytucja, obsadzana teraz ludźmi z PO a wcześniej gniazdko dla PSL to zbiorowisko pasożytów. ZERO kompetencji. Ludzie jak ja tam jestem to mi się przypominają czasy ZSMP, jedynie kolor flag się zmienił z czerwonego na niebieski. Po korytarzach śmigaja panienki w miniówkach, co 5 minut fajeczka, same hihy i hahy. W pokojach oprócz osób "pracujących" pustka. Zero dokumentów, segregatorów. Piękne miejsce dla obiboków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...