Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy Burger King w Lublinie. Zajmie dwie kondygnacje w kamienicy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2016 o 17:51 Powrót do artykułu
Odważna inwestycja gdy deptak pustoszeje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak zwykle naj niższa krajowa.
0
Co Ci pustoszeje? Chyba Twoja głowa ;)
0
Dawać Burger KING DRIVE!
0
super jeszcze hana sushi mogliby otworzyć
0
Bardzo szybko zamkną. Krakowskie Przedmieście to obecnie najszybciej ulegająca degradacji część Lublina. Jeśli byłby duży podziemny parking pod Placem Litewskim to ta inwestycja miałaby sens. Tak zapiszą to w straty.
0
Pustoszeja to glowy baranow, ktorych w tym kraju nie brakuje :)
0
No to będzie kolejne miejsce gdzie można wpaść na śmieciowe żarcie.
0
Misiewicze beda miec gdzie kase wydać noworoczna.
0
A niech wydają, co mnie obchodzi kto na co swoją kasę wydaje - ja martwię się o swoją kasę.
0
Lokalizacja nie jest zła bo róg Krak. Przedmieścia i Wróblewskiego to ta kamienica gdzie ostatnio była ta 2-poziomowa knajpa Bierhalle, a wcześniej sklepy odzieżowe. A Burger King instaluje się na rogu przy Krak. Przedmieściu, więc masa luda idącego na Stare Miasto lub wracającego stamtąd będzie przechodziła przez ten rejon.
0
A kto ten syf bedzie jadł w takich cenach :))???
0
Pewnie ci co lubią śmieciowe jedzenie.
0
a hój im w ***
0
Pustoszeja to glowy baranow, ktorych w tym kraju nie brakuje :) To sięvnazywa zaklinanie rzeczywistości. Coraz więcej sklepów się wynosi z krakowskiego!
0
Z kebabami nie wygrają !
0
Słaba lokalizacja... Bardziej by sie przydał w wersji dla zmotoryzowanych :)
0
Napisać do nich, że słaba lokalizacja - może się nie znają i jeszcze się zastanowią.
0
Bardzo dobra Lokalizacja . Mnóstwo potencjalnych klientów, co widać po mcdonaldzie gdzie swoje trzeba odstać . Gratulacje za ratowanie starej kamienicy.
0
To słaba czy bardzo dobra bo już się pogubiłem ;)
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: